Skocz do zawartości
Forum

Wychudzenie i anoreksja pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata, 165 cm wzrostu i waga dzisiaj pokazała 42,6kg wskaźnik BMI 15,4 - wygłodzenie . Od jakiegoś czasu moja waga spada. Pracuje w hotelu na Islandii, dlatego jestem prawie cały czas w ruchu, do niedawna starałam się pracować tak, żeby spalić jak najwięcej kalorii, teraz trochę przystopowałam. Jeszcze kilka dni temu ćwiczyłam codziennie rano minimum 20 min, bo bałam się że utracę efekty chodzenia na siłownię, mimo tego że już wcześniej zaczęłam tracić tkankę mięśniową(uzależniłam się od ćwiczeń). Od 4 lat nie jem po 18 i dopóki nie zaczęłam chodzić na siłownie wszystko było w porządku, ale po jakimś czasie stopniowo eliminowałam tłuszcze z mojej diety i starałam się jeść produkty wysokobiałkowe, przede wszystkim małokaloryczne. Przed jedzeniem czuję taki wewnętrzny niepokój i strach, zazwyczaj jem w stresie.
Od kilku dni staram się jeść zdrowe tłuszcze (jajko na śniadanie i kolację, pieczywo, drzemy, mam większą ochotę na słodycze, ale staram się nie jeść ich wiele bo to niezdrowe tłuszcze, staram się pić koktajle w ciągu dnia, nie jem obiadów, w zamian za to jem wysokobiałkowy jogurt z musli, staram się wcisnąć w siebie jak najwięcej przed 18, tak jak robiłam to kiedyś). Mimo to moja waga nadal spada...
Jeszcze kilka dni temu miałam spuchnięte kostki, kolana i napuchniętą twarz.

Mam duże wahania nastroju i cały czas myślę o jedzeniu.

Bardzo proszę o jakieś rady i pomoc. Będąc tutaj na Islandii nie mam możliwość udania się do specjalisty.
Do Polski wracam dopiero za 3 tygodnie i boje się, że schudnę jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...