Skocz do zawartości
Forum

urop i stres


Gość recjanaka

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatniej chwili szefowa dała mi urlop, zamiast sie cieszyc to sie martwie bo nic sobi eenie zaplanowałam a troche szkoda mi siedziec caly czas w domu, chciałabym sie jakoś oderwac od pracy i wypoczac a tymczasem maz wpadł na pomysl spedzenia wakacji u tesciow, masakra, z tych nerwów to juz mi sie odechciało tego urlopu. Tez tak macie? Jak sobie poradzic z tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku przeżywałam urlop, bo był totalnie niezaplanowany i tak trochę na ostatnią chwilę. Chcieliśmy z mężem jechać do Giżycka, ale w sumie wszystko było już porezerwowane, a to co było wolne to drogo. W końcu mój fantastyczny małż wymyślił, że jedziemy spontanicznie i co ma być to będzie... Nie powiem, że jestem fanką takich nieplanowanych akcji, ja to muszę mieć wszystko zaplanowane i poukładane. Zgodziłam się, ale byłam tak zestresowana, że łyknęłam nervomix bo miałam ochotę go udusić za takie pomysły. Koniec końców urlop się udał bo znaleźliśmy mały przytulny domek, który miła pani Janeczka wynajmowała na swojej posesji. I było tanio i blisko jeziora :D

Odnośnik do komentarza

A może zrób mężowi niespodziankę i zarezerwuj coś ( pensjonat czy hotel ) . Teraz jest tyle fajnych propozycji w necie, czasem można upolować naprawdę fajny pensjonat nad jeziorem w bardzo dobrej cenie. Tym bardziej, że many koniec sezonu i ceny są sporo niższe. Są grupony i inne tego typu strony.
Fajnie nawet na kilka dni czy długi weekend wyskoczyć we dwoje, zrelaksować się, odpocząć od codzienności, pobyć razem.
Skoro macie się ,, męczyć ,, U teściów, to jaki jest sens spędzania tak urlopu ? Stres, nerwy i takie siedzenie na sile. Zorganizuj coś nawet jak nie wyjazd, to może jakieś atrakcje w waszym mieście. Kino, kolacja czy jednodniowa wycieczka. Czasem takie nawet male rzeczy potrafią poprawić humor. Urlop to urlop. Macie miło i fajnie spędzić czas, tak jak lubicie i tak jak wam się podoba. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...