Skocz do zawartości
Forum

Były chce wrócić


Gość lostinfeelings

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lostinfeelings

Kilka tygodni temu poznałam super mężczyznę. Chyba nigdy nie byłam tak dobrze traktowana, adorowana przez faceta. Dawno też tyle sie nie śmiałam i nie czułam się tak swobodnie. Wiem, że jest to z wzajemnością. Bajka prawda? Tylko, że pojawił się mój były Mąż. Po roku od rozstania przerzucił swoje życie do góry nogami, żeby dostać u mnie szansę. Czekałam na to tyle miesięcy, a teraz gdy pojawił się ktoś inny na kim mi zależy boom! Kocham Byłego, zaczynam czuć coś do Obecnego :( nie wiem co zrobić. Nie chcę nikogo ranić. Wydaje mi się, że z Obecnym mogę stworzyć szczęśliwy związek, chciałabym się o tym przekonać. Jednak z drugiej strony jest Ex, z którym ewentualny związek jest od początku obarczony wielkim ryzykiem, strachem, niepewnością obu stron, ale na samą myśl serce mocniej bije :( Nie wiem co zrobić, ale wiem, że muszę pójść w jedną lub drugą stronę. Nie chcę nikogo oszukiwać, bawić się uczuciami.

Odnośnik do komentarza

Ponoć "dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi". Był chyba poważny powód, skoro rozstałaś się z byłym mężem, a teraz zastanawiasz się, czy do niego nie wrócić? A może Twój były mąż zauważył, że ktoś nowy pojawił się w Twoim życiu, że jesteś szczęśliwa, promienna, radosna i zachowuje się jak pies ogrodnika? Tak tylko gdybam, ale może jednak warto zainwestować w nową relację, skoro z nowym partnerem tak dobrze się czujesz? Decyzja należy do Ciebie. Pozdrawiam i życzę mądrych wyborów!

Odnośnik do komentarza

Były chce wrócić...
To jest były, rozstaliście się, jak powrócicie do siebie, to po pewnym czasie będzie tak samo, jak kiedyś.
Małe szanse na to, że on się zmienił. No, może chwilowo, ale czy ci to wystarczy?
Daj sobie czas, poznaj lepiej tego nowego chłopaka, nie trać szans na szczęśliwy związek.
A byłemu powiedz, że nie wiesz, że nie jesteś gotowa.
Ty na niego czekałaś, niech on poczeka w niepewności. Nic mu się nie stanie.

Choć widzę, że masz ochotę do niego wrócić.
A jak po miesiącu czy dwóch, znowu się rozstaniecie? Stracisz szansę na szczęśliwe życie i zostaniesz sama.
Znałam dwie takie pary, rozstawali się, powracali , wydawało się, że żyć bez siebie nie mogą...- w końcu panowie znaleźli inne partnerki.

Odnośnik do komentarza

Czasem tylko nam się wydaje, że chce wrócić, a on po prostu jest miły, bo wie, że nas zranił i że cierpimy. Tutaj  https://zagrajmywzycie.pl/byly-partner-chce-wrocic-oznaki/  jest fajny artykuł, gdzie jest dokładnie wyjaśnione jakie są oznaki, że faktycznie chce do nas wrócić. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, aby przede wszystkim nie odczytać źle jego intencji i się nie zaangażować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...