Skocz do zawartości
Forum

nerwica depresja czy inna choroba?


Rekomendowane odpowiedzi

witam,
od jakiegoś czasu mam mocne bóle w klatce piersiowej po prawej stronie, jak i do tego gęstą nieprzełykalną ślinę bardziej w kolorze (żółtym jasno zielonym), do tego biegunka dodam że palę dużo i od dawna jak i nieraz szukam rozwiązania w alkoholu, dwa lata temu byłem na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym (depresja),życie przed tym układało się bezproblemowo praca żona dzieci...po szpitalu zamieszkaliśmy osobo...,leczenie 2m-ce w szpitalu pozbawiło mnie pracy można pow.żony i kontaktów z dziećmi potem zaczął się własnie alkohol ślina i teraz ostre kłucie z drętwieniem ręki.
Obecnie pracowałem jako kierowca międzynarodowy, jednak ostatnim czasem zrezygnowałem w pt.miałem rozmowę o pracę jednak nic z tego nie odważyłem się, mam jakiś strach przed sobą pracą i innymi ludźmi...,długo by pisać...nie mam pojęcia czy te bóle w klatce mogą być czymś związane płuca wątroba, czy to po prostu nerwobóle i czas wrócić na leczenie psychiatryczne....

Odnośnik do komentarza

Panie Damianie, rozumiem, że niepokoi się Pan o własny stan zdrowotny, ale niestety przez Internet nikt nie postawi diagnozy. Niewykluczone, że objawy somatyczne (cielesne), o jakich Pan wspomina, są symptomami rozwijających się zaburzeń nerwicowych. To komponowałoby się nawet z lękiem przed podjęciem nowej pracy. Niemniej jednak po rzetelną diagnozę musi się Pan udać do lekarza psychiatry. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...