Skocz do zawartości
Forum

Wysuszona skóra twarzy


Gość GosiaKot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcelina

a próbowałaś może naturalnych sposobów nawilżania skóry twarzy? w sensie jakiś olejów, które nawilżyłyby Twoją skórę od środka typu oeparol? Olejek z wiesiołka robi cudowne rzeczy ze skórą a przy okazji wzmacnia i włosy i paznokcie, radzi sobie z przesuszoną skórą ust. Zawsze stosuje olejek w okresie jesienno- zimowym, bo wiem jak moja skóra reaguje na zimno, robi się od razu strasznie sucha, chropowata, swędząca, że na wiosnę nie mogę sobie z nią dać rady, aktualnie nie mam z nią problemów, stąd polecam z czystym sumieniem olejek z wiesiołka. 

Odnośnik do komentarza

Olejki do pielęgnacji są niezawodne, a to że mają naturalny skład jest dodatkową korzyścią. Wypróbujcie sobie olej arganowy, ja mam taki od Ecobotox. Też miałam suchą skórę, trudno było podkład nakładać bo skóra się łuszczyła. Teraz nie mam tego problemu. Skóra jest elastyczna, nawilżona jak trzeba, cienie pod oczami zniknęły. Z resztą taki olej śmiało do całego ciała można stosować.

Odnośnik do komentarza

Na stan i wygląd skóry nie wpływa tylko pielęgnacja zewnętrzna ale też wewnętrzna!!! ja stosuje suplement oeaparol z naturalnymi składnikami takimi jak: nasiona wiesiołka. Zwłaszcza po okresie zimowym warto sięgnąc po pomoc na przesuszoną skórę  i ją zregenerować.

Odnośnik do komentarza

Może warto udać sie do specjalisty, czyli lekarza z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Odkąd pamietam mam problem z sucha skórą na twarzy, szczególnie okres jesienno-zimowy jest trudny. Od momentu kiedy trafiłam jako modelka na zabieg do Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii i doktor Anny Kryszkowskiej zapomniałam o tym problemie. Miałam wykonywane zabiegi biostymulatorami oraz mezoterapie różnymi koktajlami. https://pimik.pl/szkolenia/prp-prp-prp-i-laczenie-poszczegolnych-frakcji-z-ha-lub-produktami-do-mezoterapii-iglowej/

Odnośnik do komentarza

Ja mam swoją sprawdzoną markę kosmetyczną, która bardzo dobrze sprawdza się na takie problemy - oferuje polskie kosmetyki wegańskie - znajdziecie tam wyłącznie produkty z prostym i naturalnym składem, bez jakiś ulepszaczy i szkodliwych dla skóry składników. Szczególnie polecam Wam naturalny tonik do twarzy i naturalny żel do mycia twarzy od Zielonego Laboratorium ? 

Odnośnik do komentarza

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny  mam już 3 miesiąc -  bez problemu mozna zamówić online  - znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała ? jak farbuję włosy dodaję 2 krople oleju z nasion konopi do farby i dokładnie mieszam przed nałożeniem jej na włosy niesamowicie chroni to przed uszkodzeniami ... mam to sprawdzone !!  Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju ediit na szczęście tego problemu nie mam ?

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia Augustynek

warto dodatkowo zainteresować się jakie składniki diety zapobiegają wysuszaniu skóry. Do tego można dorzucić suplementy, np. Merz Spezial w drażetkach-używam i uważam, że jest świetny

Odnośnik do komentarza
Gość leska1234

Co do suchej skóry, polecam krem i serum nawilżające i regenerujące od Bielendy. Dokładnie polecam linie rose quartz. Jest to tańszy zamiennik, droższych produktów, który sprawdza się tak samo, a nawet czasem o wiele lepiej!

Odnośnik do komentarza
Gość Zosia1221

ja ostatnio zaczęłam używać serię z Bielendy blue matcha bblue jelly cream i bardzo polecam, uwielbiam taką konsystencję kremów i dodatkowo twarz jest super przyjemna, nie jest napięta ani nic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...