Skocz do zawartości
Forum

Co to może być?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moje objawy to taka ciężkość głowy, ból w tym miejscu gdzie ma się zakola, takie zmulenie ogólne i dziwne widzenie takie jakby jaśniejsze i spowolnienie. Niedawno byłem w szpitalu na ropnia zęba i zaczęło się to kolataniem serca i taką paniką dziwnym widzeniem w szpitalu było w miarę ok przed wyjściem czułem się dobrze a później dokładnie po wyrwaniu ciężko mi się oddychalo serce mi kolatalo takie otepienie i ból głowy. Dziwne wydało mi się to ze jak czekałem na badanie w szpitalu też serce mi szybciej biło bez powodu i czułem się kołowaty a nie stresowalem się niczym. Byłem u laryngologa, okulisty, u lekarzy rodzinnych, dentysty i na sorze w szpitalu na tomografii głowy i pani neurolog popukala mnie mloteczkiem i puścili mnie do domu i kolatanie serca ustąpiło i ciężki oddech ale cały czas mam dziwny wzrok i to zmulenie i ból głowy. Lekarz rodzinny stwierdził że to może być nerwica zagłębilem się w temat i może i to racja ale równie dobrze mogę mieć początek innych chorób w tym stwardnienia rozsianego. U każdego lekarza u którego byłem mówi nic ci nie jest a jednak mi jest. Gdyby nic mi nie było nie chodziłbym bez powodu do lekarzy. Dziękuję za wysłuchanie i proszę o jakąkolwiek pomoc bo ja już nie wiem co mi jest. Dali mi leki afoban i hydrxyzinum ale i tak objawy w głowie i oczach są. Wcześniej bralem memotropil i nic
Dodam że psychicznie czuje się dobrze a fizyczne objawy były tak różne że stwierdzili mi że mogę mieć nerwice

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie masz nerwicy to je odstaw i po pewnym czasie mozna stwierdzic czy one na pewno sa ci potrzebne,raczej po usunieciu zeba powinienes dostac antybiotyk ,ktory eliminuje bakterie ktore mogly dostac sie do krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...