Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka a ciąża


Gość marcisz

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że wszystko zaczęło się 18 lutego. Otóż podczas pieszczot z partnerem, wzajemnego ocierania się o siebie, jego członek wsunął się kilkukrotnie do mojej pochwy. Partner nie miał wytrysku, ale wszedł we mnie bez prezerwatywy, dodatkowo miałam dni płodne, wg obliczeń był to najpłodniejszy dzień. Przeważnie cykl trwa u mnie 31, 32 dni. Po tym zdarzeniu trwał on 34 dni - okresu dostałam 7 czy 8 marca, trwał on 5 lub 7 dni. Wszystko było ok dopóki nie zobaczyłam, że często podczas wycierania, z odbytu wydobywa mi się krew oraz kilkukrotnie wydobył się ciemnobrązowy śluz. Znacznie częściej niż kiedyś potrzebuję skorzystania z łazienki, apetyt też się nasilił. Na dodatek osoby, które nie miały pojęcia o tym zdarzeniu pytały się czy nie jestem w ciąży, że podobno brzuszek mi się robi (ale to chyba za wcześnie..mam nadzieję, że po prostu przytyłam). Otóż moje pytanie czy pomimo tego, że dostałam okresu i trwał on tyle ile normalnie trwa istnieje możliwość, że jestem w ciąży? To chyba nieprawdopodobne, żeby mieć aż tak wielkiego pecha. (oczywiście nie w sensie, że dzidziuś to pech, lecz 'on' bez kompletnej przyjemności)

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Odnotowano przypadki, w których kobiety pomimo bycia w ciąży krwawiły regularnie nawet do szóstego miesiąca. W opisanej sytuacji zajście w ciążę było raczej mało prawdopodobne aczkolwiek nie niemożliwe. Aby przekonać się czy jesteś w ciąży powinnaś wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości udaj się do lekarza ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam, od jakiegoś pół roku współżyję z moim chłopakiem. Okres mam regularny, żadnych szczególnych objawów ciąży (oprócz moich własnych wymyślonych paranoi, po prostu ze stresu). Niestety zauważyłam, że mój brzuch jakby się powiększył. Dziwi mnie to, ponieważ około 13 grudnia miałam okres, który trwał zresztą ponad tydzień i był dosyć obfity (bez żadnych bóli brzucha). Dodam, że okres w listopadzie trwał około 5 dni i była krew miała zabarwienie brązowe. Wcześniejsze miesiączki były raczej normalne. Proszę o pomoc, czy ktoś miał podobny przypadek, to znaczy był w ciąży pomimo trwania okresu, a może to krwawienie oznacza jakieś zagrożenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Zakłopotana2

Kochałam się z 7 na 8 grudnia 2012, trwało to jakieś 2 minuty bo pękła nam gumka. Nie wiem czy pękła w środku czy na zewnątrz ocierając się o zamek od spodni... Członek nie wytrysnął a chłopak twierdził, że był zupełnie suchy. Oficjalnie powinnam mieć w tedy dni niepłodne. Okres dostałam 11 grudnia. Trwał normalnie przez 6 dni i był obfity jak zwykle. 08.01.2013 Dostałam kolejną miesiączkę. Jest ona troszkę skąpa i bardziej przypomina czerwony śluz niż normalny okres. Przez 2 dni były śladowe ilości krwi oraz śluzu, do tego pojawiło się pare skrzepów. Normalnie odczuwałam bóle jak przy miesiączce. Dziś jest 3 dzień. Krwi jest bardzo mało. Ale wciąż coś ze mnie wypływa. Zaczynam się obawiać... Ale nie wiem czy jest możliwe zajście w ciąże bez wytrysku i w dni nie płodne? Tak jak mówię poprzednia miesiączka była normalna... Nie wiem dlaczego teraz jest coś nie tak... Nie mam podwyższonej temperatury. Nie sikam często. Nie bolą mnie piersi. Jedyne co mi dolega to wzdęcia. Proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witam, 7.03 miałam okres 7-dniowy. Przez pierwsze dwa dni zawsze mam mocne krwawienie. 15,16,18,22,24 marca miałam stosunki bez zabezpieczenia. 3.04 test wyszedł negatywny. 6.04 dostałam plamienie, 7.04 i 8.04 miałam średnie krwawienie. Wg moich obliczeń owulację miałam mniej więcej w dni które miałam stosunek, więc dlaczego test wyszedł negatywny? Do ginekologa idę pod koniec kwietnia. Dodam, że staram się o dziecko.

Odnośnik do komentarza

witam :) mam pytanie.. jezeli kochalam sie z moim chlopakiem 4 dni przed okresem (doszedł we mnie) a okres wystapił w prawidłowym terminie i nie jest to plamienie tylko normalna obfita miesiaczka to jest mozliwosc ze bedziemy mieli dzidziusia?

Odnośnik do komentarza

witam ,mam pytanie ktore mnie nurtuje,moj lekarz jest niestety na urlopie,zaczne od poczatku duze miesiaczkoanie mialam 5 czerwca,po tym czasie nastepne miesiaczkowanie powinno przypasc mi na 3 lipca ,tydzien przed mialam bole tak jak by na miesiaczke,przy okazji spadlo mi zelazo ,potas i odwodnienie ,3 lipca zaczelo sie palmienie ,nastepnego dnia juz bylo wiecej ,zrobillam testy wszystkie wychodzily negatywne ,piersi powiekszone ,zadnych innych objawow nie mam czy to moze byc ciaza...

Odnośnik do komentarza

Witam , chcialabym dowiedziec sie czy jest mozliwosc bym byla w ciazy w sytuacji gdy : ostatnia miesiaczke mialam 18czerwca 2015 , miesiaczka zawsze trwa mi 7 dni , cykle mam nieregularne bo zazwyczaj co 33 dni ale byly i takie ze co 40 dni, w tej sytuacji liczylam sobie wg kalendarzyka dni plodnych ze niby plodne dni skonczyly mi sie 10tego lipca teraz , a 12 stego kochalam sie ze swoim chlopakiem i skonczyl we mnie , zastnawiam sie czy ten kalendarzyk na stronie internetowej mogl byc dokladny

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam pytanie, czy faktycznie mogę być w ciąży mimo tego, że mam planowo miesiączkę? Testy domowe wyszły negatywne, badanie Beta HCG w 30 dniu cyklu również nie wykazała ciąży. Natomiast zmieniły mi się bardzo piersi, są całe nbrzmiałe, z mocno widocznymi żyłkami idącymi od sutków, poranne mdłości, podniesioną temperature, zmęczenie, wzmożony apetyt. Bardzo prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam! Od ponad tygodnia mam dziwne "bóle " brzucha. Na początku bolało mnie pod lewym zebrem, tak jakbym miała kolke,lecz przeszło mi to, teraz natomiast po każdym posiłku mam mdłości i odruchy wtmiotne, brak apetytu, jestem ciągle Zmęczona i śpiąca. Miesiaczke mam normalnie ale od jakiegoś czasu bardzo skąpa.cały czas myślałam że to może być żołądek albo coś innego ale zaczęłam się zastanawiać czy czasem nie jestem w ciąży? Była bym wdzięczna za szybka odpowiedz na nurtujące mnie pytanie.

Odnośnik do komentarza

witam ma pytanie czy jesli ma sie miesiaczke 2 raz od ostatniego stosunku a testy wychodza negatywne czy moze mimo tego byc ciąża??pytam poniewaz caly czas czuje sie senna i czuje w brzuchu mrowienie jak w ciazy :( nie wiem co myslec

Odnośnik do komentarza

Witam. W tym miesiącu mój cykl przebiegał dziwnie. Miałam zielone upławy. Teraz okres spóźnia mi się tydzień i mam żółte upławy, skąpe. Boli mnie podbrzusze jak na miesiączkę. Dodam że w dzień owulacji miałam upławy zabarwione krwią. Nie współżyje, mam lekka niedowage i anemię. Boje się, co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...