Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny dzisiaj rano bolał mnie jajnik tak jak przy okresie, poszłam do toalety i na papierze znalazłam krew i myślałam że to okres (dodam ze byłam w wc około 7 rano) a teraz jest już po 9 i na podpasce nie ma żadnej krwi tylko brązowa plamka ... a zawsze już musiałam zmieniać podpaskę ... czy to może być krwawienie implantacyjne ?

Odnośnik do komentarza

~malami_01
dziewczyny dzisiaj rano bolał mnie jajnik tak jak przy okresie, poszłam do toalety i na papierze znalazłam krew i myślałam że to okres (dodam ze byłam w wc około 7 rano) a teraz jest już po 9 i na podpasce nie ma żadnej krwi tylko brązowa plamka ... a zawsze już musiałam zmieniać podpaskę ... czy to może być krwawienie implantacyjne ?

Nie jestem specjalistą, ale czytałam trochę o tych plamieniach. Co do jajników, to zazwyczaj bolą po owulacji, przed zbliżającym się okresem. Co do plamienia, musisz dokładnie obserwować. Jeżeli takowe plamienie się powtórzy, to istnieje możliwość ciąży, jednak jeżeli poprzestanie na tym na czym jest, to na razie się nie stresuj.

Odnośnik do komentarza

po owulacji ? ale ja mam 35 dc cyklu to wątpię że to po owulacji ... ale powtórzy się przez kilka dni ? czy w jednym dniu tylko będzie ?
stresuje się bo chciała bym mieć dzidziusia, tzn już oswoiłam się z tą myślą że mogę być w ciąży i chłopak też chciałby :)

Odnośnik do komentarza

wlasnie ja sie zastanawiam ile to moze trwac, bo dzisiaj bylo plamienie bo zawsze jak mam okres to czasami leci jak "z kranu"a dzisiaj po kilka kropli ;) a powie mi Pani jeszcze czy moze przy tym pobolewac brzuch ? tzn tak pomiedzy brzuchem a jajnikami ?

Odnośnik do komentarza

Musiałabyś poczytać trochę w necie o tym, ile może trwać takie plamienie. Gdzieś czytałam, że podczas takiego bólu, macica się rozszerza, ale to raczej występuje jakoś w 3-4 miesiącu ciąży, dlatego wtedy widać brzuszek. :) Tak na moje oko (specjalistą nie jestem, ale interesuję się medycyną, wiele forum przeleciałam, wiele książek przeczytałam), mogą to być objawy miesiączki. Zazwyczaj po owulacji bolą jajniki/podbrzusze. Teraz również jestem po owulacji i odczuwam ból, a jestem pewna, że nie jestem w ciąży, bo od miesiaca nie współżyłam. :) Na Pani miejscu po prostu zrobiłabym test ciążowy i zagadka by się rozwiązała, jeżeli mogę polecić, to poleciłabym test z krwi(jest bardziej wiarygodny).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...