Skocz do zawartości
Forum

prawdopodobieństwo ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu sypiam z chlopakiem bez zabezpieczenia, co jest/było głupotą. Mam nieregularny okres pomimo 21lat, jest tak,ze raz mam okres normalnie a później sa np dwa miesiące przerwy. I teraz spóźnia mi się okres 4dni, do tego prowadzę niezdrowy tryb życia, ponieważ pracuje na nocki, mało śpię, mam wiele stresów i problemy z apetytem od dłuższego czasu. Od dwóch tygodni mam obolale piersi, i dziwny ból brzucha. Nie taki jak zawsze przed okresem, tylko o wiele mocniejszy, taki,że aż robi mi sie czarno przed oczami i zwijam sie z bólu. W poniedziałek zrobiłam test, test za 5zl i wyszly dwie kreski,tylko ze ta druga byla bardzo jasna. Ponadto mam bardzo metny mocz. Mam wszystkie objawy jak zawsze przed okresem, wyskakują przyszcze kolo ust,bol dziąseł. Chcialam zrobic drugi test ale ogromnie sie boje. Czy to na sto procent jest ciąża? Proszę o konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Hej. Jeżeli wyszła Ci druga jasna kreska ona może oznaczać wczesną ciąże bym sie wcale nie zdziwiła przecież nie bylo zabezpieczenia a opisane przez Ciebie objawy mogą świadczyć o ciąży ponieważ dużo kobiet ma objawy przed miesiączka której wgl nie dostają. Zmierz temperaturę w pochwie jeżeli jest podwyższona moze byc ciąża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...