Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki i negatywne testy ciążowe


Gość karska18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karska18

jest 34 dzień cyklu i nie ma miesiączki a przeważnie jest miedzy 29 a 31 dniem cyklu. Robiłam już dwa testy jeden w 30 a drugi dzisiaj w 34 dnia cyklu z wynikiem negatywnym. Z mężem staramy się o dziecko, czy jak zrobię test z krwi w laboratorium to już powinno coś wykazać?? bardzo proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja1989

witam okres powinnam dostać 25/26 luty.cykle mam zazwyczaj 29dni ostatni 30dni. do tej pory nie dostałam okresu a brzuch i plecy na dole strasznie mnie bolą od tamtego poniedziałku ciągle czuje ten ból jak na okres.test robiłam ale negatywny.czy jest możliwe ze test sie pomylił? wizyte mam dopiero na środe.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość tatiana89

witaj ,kiedy robiłaś test?najlepiej zrobić najwcześniej w dniu planowanej miesiączki.Widzisz ja mam podobny problem ,też powinnam dostać w tych dniach co Ty okres (testu jeszcze nie robiłam),do dzisiaj go brak ,zaczynam powoli schizować ,tym bardziej ,że od rana mam nabrzmiałe piersi tak jak przed miesiączką ,co tez może oznaczać wczesne objawy ciąży,zaniepokoił mnie też biały śluz którego raczej na krótko przed okresem nigdy nie miałam .Na początku cyklu przechodziłam zapalenie pęcherza brałam Urofurarginum ,łudzę się ,że może owe zapalenie wpłynęło jakoś na wydłużenie się cyklu .Dla świętego spokoju zrób sobie jeszcze jeden test ,jakiegoś innego producenta ,ja jutro też chyba zakupię ,nie ma sensu się nie potrzebnie denerwować bo to jeszcze gorzej na nas wpływa .

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja1989

test robiłam wczoraj od razu jak go kupiłam. wyszedł negatywny, brzuch mnie boli dalej, okresu nie mam. śluz mam bezbarwny miejscami wydaje się biały. cykle mam regularne. a tu tyle dni spóźnienia. nie ma mowy o żadnej chorobie bo u ginekologa byłam 13ego lutego i wszystko ok. a z mężem współżyliśmy 24lutego to więc raczej nie możliwe zebym zaszła przed okresem bo przecież nie miałam wtedy dni płodnych.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja1989

nie mieliśmy żadnego zabezpieczenia ale mąż nie kończy w środku. ale jesteśmy świadomi tego że podczas stosunku jest ten płyn preejakulat w którym mogą być plemniki. okresu nie mam do dnia dzisiejszego. brzuch boli a śluz mam bezbarwny.

Odnośnik do komentarza

Witam Okres spóznia mi się 5 dni. Podczas ostatniego miesiąca kochałam się z partnerem 2x raz z zabezpieczeniem (nie kończył "w") a drugi raz bez zabezpieczenia tylko włożył i wyjął. W tym miesiącu miałam też zadrapanie w pochwie przy peetingu. Mies. był także trochę nerwowy miała problemy w pracy i w szkole zaczęłam też ćwicz.. W dniu planownanego okresu zrobiłatest wyszedł negatywnie nastepnegodnia tez zrobiłam test po południu i wyszedł negatywny. czy mogę być w ciązy? Mam objawy miesiączki dla pewności zrobiłam tez test 6 dnia po planowanej miesiączce - negatywny czy to ciąza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...