Skocz do zawartości
Forum

Szukanie "na siłę" milości


Gość jjo

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu, a własciwie od kiedy zerwałem z byłą już dziewczyną (zdradzała mnie cały czas), ..na siłę próbuję szukać "miłości" na portalach randkowych. Oczywiście związek był toksyczny i to bardzo. Zwykle się rozczarowuję, bo dziewczyny nie szukają tam miłosci, a jednynie pogadać, porozmawiać, ewentualnie przyjaźń. W końcu doszło do tego że uzależniłem sie od szukania na siłę, piszę do wielu dziewczyn jednak albo mi nie odpsują albo 2 miesiace rozmowa i kończy się . Nie wiem jak to zakończyć, nie mam przyjaciół nigdy nie miałem , chyba się zapętliłem i nie mogę się wyrwać z tego odrętwienia. Brakuje mi rozmowy w cztery oczy , poznać na żywo jakąś dziewczynę , może ludzi. I wyrwać się z tego "amoku" szukania na siłę dziewczyny. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

Złe podejście.
bo dziewczyny nie szukają tam miłosci, a jednynie pogadać,

Myślę, że bardzo się mylisz... Dokładnie takie jest założenie, istota tych portali... Nie szukaj wymówek!

nie mam przyjaciół nigdy nie miałem

W takim razie kwestionujesz własne słowa. Nie masz przyjaciół=potrzebujesz rozmowy. I tutaj kluczem jest akapit nr 1.

Musisz chyba zrozumieć, że to nie chodzi o natychmiastowe zakochanie się i chodzenie ze sobą, bo to czasem nie przychodzi łatwo, do tego potrzeba wspólnie spędzonych chwil, poświęcenia trochę czasu. Nie od razu Rzym zbudowano.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...