Skocz do zawartości
Forum

Impreza, na którą nie chcę iść.


Rekomendowane odpowiedzi

W sobote jest 18 nastak mojej kuzynki, będzie cała rodzina, wszyscy już się nie moga doczekać tej imprezy, oprócz mnie. Nie chcę iśc, ale niestety musze, ta rodzina jest dośc bliska, także będą wszyscy z rodziny. Najgorsze jest to, że młodzieży będzie baardzo dużo. Justyna(solenizantka) zaprosila bardzo dużo osob z gimnazjum z ktorymi utrzymuje kontakt. Znam ich z widzenia, ale nie lubię tych "jej znajomych", nigdy nie utrzymywałem bliższych kontaktów z nimi, nie mam wspolnych tematów itd. Będą też jej przyjaciółki, których nie cierpię. denerwują mnie swoim zachowaniem. Ponadto kwestia ALKOHOLU ! mam 17 lat, ale alkoholu nie piję. pozostali mają 18 więc, tam będą sobie polewali. będzie też moj kuzyn i to z nim mam zamiar się "trzymać". Co jeśli on będzie pił normalnie z nimi ? Kilka kieliszów moge wypic, ale nie żeby byc nachlanym . Jak odmawiac zeby nie wyglądało ze wszyscy piją a ja nie ?
To sa powody dla których nie chce iść na tą impreze.
mam nadzieję, że szybko się ona skończy, bo najchętniej zostałbym w domu. Co robic jeśli stwierdze ze nie jest fajnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość ^wariacik••

Usiądź z koleżką , napij się alkoholu. Doprowadź się do takie stanu , że będziesz miał wszystkich w d***e , ale żebyś się nie zachlał. Alkohol doda Ci odwagi , noi czas szybko zleci. ;) wiem z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Jak odmawiać? Po prostu, nie mam ochoty, mam 17 lat.........
Jak za trudne.....źle reaguję na alkohol, boli mnie głowa, biorę antybiotyki.......
Jak przewrotnie.....już swoje wypiłam, albo dużo nie mogę a mało mnie nie urządza.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...