Skocz do zawartości
Forum

Czy geja można zapłodnić?


Gość leszcz777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leszcz777

Cześć mam 14 lat i wspułżyłem z mojim kolegą uprawialiśmy sex , bardzo mnie to bolało kiedy mówiłem mu żeby przestał to on nie chciał , i potem skonczyl w odbyt a ja się bardzo obawiam że jestem w ciąży czy mogłem w ten sposób zajść w ciąże bardzo się boję , a i dodamże mam takie wrażenie jakby coś się w brzuchu przewracało , ale hyba nie mogę zajść w ciąże mam normalnie nasienie jak karzdy inny mężczyzna , bardzo proszę o pomoc mocno się boję .

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Fizjologicznie nie ma możliwości, by mężczyzna zaszedł w ciążę. Wiąże się to z brakiem przystosowanych do ciąży i porodu narządów układu płciowego. Brak prawdopodobieństwa zajścia w ciążę potęguje fakt, iż odbyt jest częścią przewodu pokarmowego i nie ma połączenia z układem rozrodczym.

Odnośnik do komentarza

Bogaty w unikalne doświadczenia :) A tak poważnie to jestem przerażona tym pytaniem. Po pierwsze, czego was tam ucza na biologii? Jak można zakładać, że mężczyzna może być w ciąży? Widziałeś kiedyś mężczyzne w ciąży? (w tv się nie liczy, bo wierz mi lub nie - szwarceneger nie był w ciąży, to była tylko poduszka). Po drugie, czy zostałeś do odbycia tego stosunku zmuszony? Mówisz, że chciałeś, aby przestał, ale tego nie zrobił. To oznacza, że zostałeś wykorzystany. Powinienes o tym z kimś porozmawiać. Nie możesz dopuścić, abyś robił coś czego nie chcesz. Nikt nie może Cię zmuszac, szczególnie do aktów seksualnych.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...