Skocz do zawartości
Forum

Moja mama ciągle mówi o samobójstwie


Rekomendowane odpowiedzi

Pozornie moja mama powinna byc szczęśliwa w życiu. Realizuje sie zawodowo, ma męża i dwoje dzieci. Jednak w ostatnim czasie realcje w naszym domu bardzo sie zniszczyły i nie potrafimy tego naprawić. Podjęłam decyzję, że odrazu po maturze wyprowadzam sie z domu z chłopakiem. Powiedziałam o tym w domu i od tego momentu moja mama ciagle mi mówi, że ona sie zabije jak sie wyprowadze, ze juz ma wszystko przygotowane i wgl... nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji . W domu na pewno nie zostane bo ojciec i siostra męczą mnie psychicznie i fizycznie a moja mama patrzy na to z boku i nie reaguje. Czy powinnam gdzieś to zgłosić? Wiele razy rozmawiałam z mama ale bez skutecznie...

Odnośnik do komentarza

Pytanie, dlaczego mama mówi o samobójstwie. Czy jeśli Ty zgłaszasz, że tata i siostra tak uprzykrzają Ci życie, to wiesz, że i jej ,z ich powodu ,też jest bardzo ciężko i ona będzie po Twojej wyprowadzce bardzo samotna w domu?
Czy też po prostu mamusia, chce Ciebie zmanipulować. Nie mieści jej się w głowie, że tuż po maturze jej córka bez slubu będzie mieszkała samodzielnie. Może uważać, że chlopak jest nieodpowiedni, może też myśleć, że za szybko się uwikłasz w pieluchy.To może też przekraczać jej normy moralne i nie umiejąc Ciebie zatrzymać, tak próbuje na Ciebie wpłynąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...