Skocz do zawartości
Forum

Jak zdrowo schudnąć?


Gość h...l

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zacząć ćwiczyć i zmienić dietę, nie jest to pewnie takie proste. Sama po sobie widze, że mi ciezko nie podjadać, ale koleżanka mi podpowiedziała swój sposób i piję od tygodnia slim plus i widze, ze apetyt się zmniejszył, mam nadzieję, że do wakacji zgubię kilka kg :)

Odnośnik do komentarza
Gość dawidowa

większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o Foreverslimie słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

Odnośnik do komentarza

Powinny się pewnie jeszcze odezwać ze 3 laski o różnym nicku i wspominające " mimochodem" jaki Foreverslim jest wspaniały i jakie one miały sukcesy- tak na oko za chwilę następna opowie o sukcesie 20 kilogramowym w terminie 3 miesięcy. Z góry gratuluję.

Efektem ubocznym w diecie oczyszczającej dr Dąbrowskiej- tzw poście Daniela jest duza utrata wagi o ile osoba ma nadwagę.
Ogólnie chodzi o zregenerowanie organizmu, odnowienie go- jesz TYLKO warzywa ( bez skrobiowych- ziemniak, groch, fasola) i owoce ( tylko: jabłka, cytryny i grejpfruty). Używasz dużo kiszonek: kiszona kapusta, ogórki, zakwas buraczany, ocet jabłkowy.

Gotujesz sobie np. leczo tylko z warzyw, robisz zupę jarzynową tylko na wodzie.

Zadnego tłuszczu,śmietany, pieczywa, ryżu czy makaronu,mięsa, ryby, orzechow. Tylko warzywa i nieliczne owoce.

Do tego ze 2 razy dziennie gimnastyka- wejdz na youtube, tam są fimiki.

Tylko nie wiem, czy do postu Daniela nie jesteś za młoda.

A dlaczego masz taką wagę- lubisz sobie pojeśc plus słodycze, czy masz zaburzenia metabolizmu, bo np. żle pracuje tarczyca i trzeba pójść do lekarza, przebadać się?

Odnośnik do komentarza

Niestety podjadanie to największy problem podczas walki ze zbędnymi kilogramami.
Nie wiem co lubisz podjadać ale proponuję zamienić te rzeczy na zdrowe jak np. pokrojone marchewki, owoce, orzechy. Od czasu do czasu można też pochrupać suszone owoce tylko trzeba uważać bo mają sporo kalorii ale są duuuuużo bardziej wartościowe od słodyczy, a słodki smak z powodzeniem zastępują.

Odnośnik do komentarza

Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania Foreverslimu, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w koncu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z koleji zawdzięczam Foreverslimowi

Odnośnik do komentarza

15 lat to bardzo młody wiek. W takim wieku bardzo ostrożnie trzeba podchodzić do wszelkich kuracji odchudzających, żeby sobie poważnie nie zaszkodzić. Teraz pewnie się zastanawiasz jak zdrowo schudnąć w naturalny sposób? Otóż sięgnij po naturalne wspomagacze odchudzania. Nie zaszkodzą, przyspieszą metabolizm i dzięki temu zgubisz niechciane kilogramy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...