Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha w różnych miejscach


Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocząłem swoją przygodę z siłownią, mam ułożoną dietę. Chcę przytyć bo jestem chudy i zacząłem sporo jeść... Po ok. 3 tygodniach rygorystycznej diety okraszonej czasami słodyczami czy chipsami od tygodnia teraz boli mnie brzuch w różnych miejscach, mam wzdęcia, mam czasami jakoby uczucie pełności w brzuchu... Co może być nie tak? Dodam że wszystko zaczęło się równo tydzień temu, i mimo że nie trzymam diety cały czas odczuwam dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Gość malina9l

Otóż od około 2 tygodni nasiliły mi sie bóle brzucha. Nie umiem zlokalizować dokladnego miejsca ale gdy chodze nie moge sie poprostu wyprostowac. Ten ból jest dokladnie taki sam jaki mam od okolo roku zaraz po tym jak pije na czczo mleko (platki z mlekiem) teraz tak mam nawet jak tego mleka nie zjem i tak boli. Rano owszem jadlam i za chwile bolał ale nawet po 3 godzinach zaczął, myslalam ze to z glodu ale zjadlam bulke z serkiem topionym przestalo na 10 min i wrocil 2x mocniejszy. Pozniej juz nie chcialam nic zjesc a utrzymuje sie to do teraz. Czy to moze byc cos od laktozy? A moze choroby żołądka? Dodam ze pije sporo gazowanego, a moje babcie mialy wrzody żołądka

Odnośnik do komentarza

Creed
Mam dokładnie własnie to samo... Boli mnie od tygodnia brzuch w różnych miejscach. Czasami mam uczucie pełności w brzuchu, podejrzewam że to coś z jelitami ...

Po prostu Twój układ pokarmowy nie zaakceptował takiej ilości słodyczy i chipsów ;) Przywróć swoim jelitom równowagę, bierz probiotyki. Zrezygnuj z potraw wzdymających i ciężkostrawnych. Jedz zdrowo, często i w ciut większych ilościach niż dotychczas. Nawadniaj organizm. Możesz też wspomóc się Espumisanem na wzdęcia. Na przytycie polecane są też Nutridrinki.

Odnośnik do komentarza

~malina9l
Otóż od około 2 tygodni nasiliły mi sie bóle brzucha. Nie umiem zlokalizować dokladnego miejsca ale gdy chodze nie moge sie poprostu wyprostowac. Ten ból jest dokladnie taki sam jaki mam od okolo roku zaraz po tym jak pije na czczo mleko (platki z mlekiem) teraz tak mam nawet jak tego mleka nie zjem i tak boli. Rano owszem jadlam i za chwile bolał ale nawet po 3 godzinach zaczął, myslalam ze to z glodu ale zjadlam bulke z serkiem topionym przestalo na 10 min i wrocil 2x mocniejszy. Pozniej juz nie chcialam nic zjesc a utrzymuje sie to do teraz. Czy to moze byc cos od laktozy? A moze choroby żołądka? Dodam ze pije sporo gazowanego, a moje babcie mialy wrzody żołądka

Napoje gazowane są absolutnie niewskazane w chorobie wrzodowej żołądka, a Twoje objawy mogą na nią wskazywać. Zastosuj dietę polecaną przy chorobie wrzodowej ( wpisz w wyszukiwarce) i idź do lekarza, bo dobrze byłoby wykonać gastroskopię

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...