Skocz do zawartości
Forum

Niepokojące plamienia we wczesnej ciąży


Gość 1004asia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1004asia

witam serdecznie!!! jestem w początkowych tygodniach ciąży,ostatnią miesiączkę miałam 10.02.2011r . Dziś rano jak wstałam zobaczyłam lekkie krwawienie(brudzenie) od razu udałam się do ginekologa ponieważ bardzo się zaniepokoiłam.lekarz oprócz 2-tygodniowego zwolnienia i dużo odpoczynku nic mi nie przepisał.czy to normalne w ciązy takie plamienia.bardzo proszę o szczegółową odpowiedź.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Plamienia i krwawienia w ciąży się zdarzają i czasem bywają niegroźne. jednak każde takie zdarzenie powinno być odebrane jako sygnał alarmowy, którego nie wolno lekceważyć. Stosuj się do zaleceń lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia162

Witam,
Jestem w ok 3-4 tygodniu ciąży. Występują u mnie plamienia, które się utrzymują ponad 2 tyg. Plamienia są w postaci jasnej kwri, czasami brazowego śluzu. Nie są zbyt obfite. Mam wrażenie, że towarzyszą temu bóle brzucha, ale niezbyt ostre. Raczej punktowe i też nie wustępują zawsze. Pojawiła się przy tym infekcja pochwy, która objawia sie swędzeniem, a czasami przy wizycie w toalecie pieczeniem.
mieszkam w uk i jestem w kontakcie z 'lekarzami', którzy od ich tygodniowej opieki ani razu nie zbadali mnie ginekologicznie. Jedyne co robią, to badają moją krew na poziom hormonów. Z ich badan wynika, że hormony w ciagu każdych 48 h ponnazaja się dwukrotnie lub delikatnie więcej.
Blagam o pomoc i diagnozę. Boję się, że grozi mi poronienie/obumarcie płodu lub inne przykre zdarzenie.
dziękuję

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to w uk zajmują się jakoś poważniej ciażami które mają co najmniej 3 miesiące. A tak nic nie robią wychodząc z założenia że albo się utrzyma albo poleci.

Jedyne co możesz zrobić sama to kupić luteinę i brać ją, w Polsce daję się ją na podtrzymanie ciąży. Możesz też znaleźć jakiegoś polskiego lekarza, on powinien zacząć coś robić

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci dziękuję. W niedziele mam kolejne badania. Mam nadzieje, że nie tylko krwi. Na pewno zapytam o te tabletki. Dzięki.
Mam jednak nadzieję, że ekspert oceni co się ze mną dzieje.. jeśli mialabym tyle szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...