Skocz do zawartości
Forum

Nie umiem byc soba, nieszczesliwa..


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak... Mam 14 lat.
Od drugiej klasy gimnazjum caly czas gdy wracam do domu siadam na lozko i mysle co ze mna jest nie tak ? Zawsze wtedy mysle sobie o osobach ktore sa popularne, maja swoje zdanie, sa oryginalne, ludzie podazaja za nimi. Dodam, że jest bardzo duzo takich ludzi ktorymi sie inspiruje,sa to ludzie ktorych znam. I wtedy wyobrazam sobie ze zachowuje sie jak oni, ze tez jestem taka lubiana itd. Ale rzecz w tym ze zupelnie mi to nie wychodzi. Robie to troche na sile i efekt jest zupelnie odwrotny ktory chce. Za czasow szkoly podstawowej bylam troche szara myszka, bylam zawsze z boku bo dziewczyny srednio za mna przepadaly przez to ze czasem bylam cicha myszka, czasem wygadana a moje wyglupy byly dla nich dziwne chyba. Nie umiem byc soba, nie wiem kim jestem.. Jak staram zachowywac sie jak JA to mam wrazenie ze ludzie uznaja mnie za dziwaczke. Nie mam jakis przyjaciol bo ciezko mi nawiazac taka relacje jaka ja bym chciala. Niektorzy zupelnie nie maja z tym problemu. A to dziwne ze ja mam bo zawsze chetnie wesprze pomogę porozmawiam powygłupiam się. Jestem bardzo rozmowna. No nie umiem byc soba, nie wiem co mam zrobic, chcialabym miec swoje zdanie, byc asertywna, nie podazac za innymi tylko byc soba. Z natury jestem zabawna, wesoła lubie zartowac i sie smiac tylko tego nie wykorzystywalam w praktyce bo mnie ludzie oniesmielali, ale przez to wyobraazanie gdybym byla jak ktos inny zaniklo to gdzies chyba... Chcialabym miec przyjaciol. Mam kilkoro ale to nie sa takie bliskie. Wiem, ze ludzie ktorzy wcale nie sa najatrakcyjniejszymi na swiecie sa swietni z charakteru oryginalni. TEZ CHCE TAKA BYC. I wiem ze jest to mozliwe, ale jak zdobyc taka odwage ? Nie umiem juz byc soba wiec prosze was o pomoc bo nie daje sobie juz rady wykancza mnie to. :'( dodam tez ze zawsze sie do kogos dostosowuje i wydaje mi sie ze jak wychodze na dwor z osoba taka wlasnie oryginalna niepowtarzalna to ja wydaje sie taka bezcharakterna. POMOZCIE!!! Jestem nieszczesliwaa i zagubiona.

Odnośnik do komentarza

Kochanie ważne abyś była sobą i starała się być jak najlepsza .. Zaufaj mi , że to co teraz jest ważne i fajne w przyszłości straci znaczenie nie patrz na większość bo jak widać po tym świecie większość jest w błędzie i źle robi tyle zła , cierpienia itp więc nie patrz na nich staraj się być sobą a będziesz wtedy szczęśliwa gdy nie będziesz udawać ani naśladować być jak najlepszym swoim Ja .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...