Skocz do zawartości
Forum

Pojedyncze uderzenie serca .Proszę o pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym porady . Jestem młody a od jakiegoś czasu, zdarzają mi się pojedyncze , bardzo nie przyjemne uderzenia serca. Kiedyś miałem tak , że zaczęło mi sie robić słabo , serce ponad 120/m , mokre ręce , bardzo płytki oddech , słabość,i zastanowienie czy ja już umieram .. Byłem u lekarza ,nie jednego, miałem robione EKG , Echo , nawet próbe wysiłkową i nic! totalnie nic , serce jak dzwon. Co prawda zawsze jak byłem u lekarza to sie w miare dobrze czułem , takie napady przychodziły z nienacka i od razu obawy o to czy nie zejdę. Zastanawiałem sie czy to nie przez alkohol może, ale ostatnio przez prawie miesiąc nie byłem na żadnej imprezie , jechałem do dziewczyny a tu znowu pojawił sie niepokój i te kołatanie. Od tamtej pory , mam codziennie bardzo nie przyjemne takie ..walnięcie serca , jakby zator jakiś sie zrobił i serce musiało mocniej krew pozyskać. Aczkolwiek tak sobię wmawiam. A i mam te uderzenia nawet jak siedze i nic nie robie , samo sie pojawia . Zapisałem sie na holter , zobaczymy . Ale czy ktos z Was odczuwa podobnie i może mi powiedzieć jak sobię z tym radzi ? Proszę bo bardzo kocham swoje życie ale to jest dramatyczne uczucie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...