Skocz do zawartości
Forum

Erekcja? Przedwczesny wytrysk?


BoyMen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 27 lat. Mój problem polega na tym że gdy jestem z dziewczyną blisko podczas wspólnych pieszczot osiągam normalny wzwód. Lecz gdy ma już dojść do stosunku i chce dokonać penetracji mój członek już nie jest już taki twardy i sztywny jak przed. Przed jest wszystko ok gdy go pieści dotyka sama czuje że jest wielki i twardy może się nim bawić nawet 30 min. Lecz podczas samej penetracji robi się miękki. Po odczekaniu 15-20 min znów jest gotowy do działania i tak w kółko. Fakt że masturbowałem się wcześniej i dość często ale nigdy nie było z tym problemu. Gdy się całujemy siedzi mi na kolanach i porusza miednicą wszystko jest dobrze lecz gdy przestanie czuje jak dostaje lekkich zmazów zawsze coś poleci. Dziewczyna ma super kształty i przy bliższych pieszczotach osiągam wzwód za każdym razem. Robiłem badania USG jader oraz Holter Jader czy jakoś tak i wszystko jest jak najbardziej ok. Na początku myśleliśmy że to przez stres ale 2 razy było dobrze gdy spała obok nas koleżanka i raz w ciągu dnia gdzie rodzice byli obok w pokoju. Wiec to jednak chyba nie stres z mojej strony a gdy jesteśmy sami nigdy nie wychodzi. Czasem w ciągu dnia po oddaniu moczu zaczynają mnie boleć jądra i czuje z obu stron dwa małe guziołki przy prawym i lewym nadjądrze na samym dole jader. Byłem u chirurga myślałem że może przepuchlina no ale tęż nie bo to jednak pod jądrem. Nie piej jakoś specjalnie alkoholu max raz w miesiącu po prostu nie jestem jego zwolennikiem chociaż słyszałem że on niby pomaga się wyluzować? Fakt że to nie powtarza się często tylko raz na jakiś czas i trwa maksymalnie 10-15 min. Czy to może być przyczyna mojego problemu ze wzwodem?? Czy to coś siedzi w mojej głowie?? Nie uprawiamy stosunku jakoś super często tzn. nie próbujemy uprawiać max 2-3 razy w miesiącu. Jesteśmy ze sobą 8 miesięcy i boje się że ona kiedyś tego nie wytrzyma i znajdzie sobie kogoś kto podoła jej oczekiwania chociaż mnie motywuje twierdzi że razem sobie z tym jakoś poradzimy i ze mnie Kocha chociaż kto by tyle czasu wytrzymał. Próbowaliśmy z zabezpieczeniem i bez i zawsze jest tak samo. Jest jakieś lekarstwo na to? Może ktoś mi pomóc rozwiązać mój problem? Wiem że w internecie znajduje się wiele postów na podobny problem do mojego lecz każdy twierdzi coś innego i nikt tak na prawdę nie znalazł na to rozwiązania lub temat się urywa. Mam nadzieje że ktoś mi z was pomoże ;/ darujcie sobie różne dziwaczne posty bo jak dla mnie to serio wielki problem i nie życzę nikomu takiego problemu posiadać. Czekam na waszą pomoc mam nadzieje ze znajdzie się osoba która pomoże doradzi w końcu do tego jest to forum stworzone. Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...