Skocz do zawartości
Forum

Beta HCG rośnie a pęcherzyka na USG nie widać


Gość anka 25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja sytuacja jest następująca:
ostatnia miesiączka 03.02.2011 r., cykle bardzo regularne 28-dniowe, następna miesiączka powinna pojawić się 02.03.2011 r., po 3 dniach wykonałam 2 testy, na których widoczne były dwie kreski.. czułam delikatne bóle w podbrzuszu, bóle piersi, po tygodniu zaczęły pojawiać się niewielkie plamienia w kolorze brązowym (bardziej przy podcieraniu), w 35 dniu cyklu zrobiłam badanie krwi i beta hcg wyszło 286, 2, wynik który wskazywał na początek ciąży. W 43 dniu cyklu poczułam ból w podbrzuszu, tak jak przy pojawieniu się miesiączki (spływanie krwi), poszłam do ubikacji po czym nastąpiło krwawienie (po prostu krew ze mnie wyleciała), pojechałam do szpitala na usg, lekarz stwierdził, że wynik beta (sprzed tygodnia!) wskazuje na ciąże, ale na usg nie było widać pęcherzyka, tylko endometrium 18 mm, dzień później zaraz po wstaniu z łóżka (również jak dzień wcześniej wyleciała ze mnie krew), pojechałam do ginekologa,, zrobiłam tego dnia kolejne badanie krwi, które dało wynik 910,42. Po tabletkach krwawienie ustąpiło, ale wieczorem pojawiły się znowu brązowe plamienia, i rano znów, przechodzą po wzięciu tabletek, ale musiałabym je brać 4x1 dziennie. Moje pytanie jest następujące: czy już poroniłam? skąd to krwawienie jeszcze i dlaczego po 8 dniach tylko taki przyrost beta hcg, czy może on już spada ? co powinnam zrobić? Czuje bóle w podbrzuszu, delikatne, trochę tak jakby na okres.
Jak reagować?
Z góry dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...