Skocz do zawartości
Forum

Miesiaczka


Gość kamilllka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilllka

Witam. Potrzebuje porady bo nie wiem co sie ze mna dzieje. Pol roku temu urodzilam corke i okres mam nieregularny. Za kazdym razem mialam tydzien pozniej niz obliczylam. Teraz bylo tak samo ale pierwszefo dnia mialam dwlikatne krwawienie, koloru wpadajacego w braz. I na tym cisza. Dodam ze mam smierdzacy sluz z pochwy a po porodzie lekarz stwierdzil u mnie nadzerke. Odkad zaczelismy z mezem wspolzyc po porodzie, zawsze stosowalismy zabezpieczenie i nigdy nic nie bylo niepokojacego po. Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza

Myslicie, ze ciaze moge wykluczyc? W sumie nie czuje sie na nia. Nie powinnam sie obawiac, a jednak ten brak okresu. Szyjke macicy mam nisko polozona, twarda i otwarta, czy to oznaka na okres? Moze owulacja mi sie przesunela.

Odnośnik do komentarza

Wygląda mi to na jakąś infekcję. Szkoda, że tylko tak długo zwlekałaś z objawami. Jednak bardzo dobrze, że już jesteś po badaniu. Teraz tylko czekać na wyniki. Później wizyta u lekarza i diagnoza. Dostaniesz zalecenia, leki i szybko powinno Ci przejść. Trudno nam stwierdzić nie znając wyników badania, co Ci dolega. W ciąży prawdopodobnie nie jesteś. Jednak dla swojego spokoju i pewności zrób sobie test ciążowy przed wizytą u lekarza. Nie będziesz wtedy zaskoczona jego nowiną. Jednak moim zdaniem test to wyłącznie formalność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...