Skocz do zawartości
Forum

Zapach z okolic intymnych


Gość pytanieozapach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytanieozapach

Witam, moja dziewczyna nigdy nie była u ginekologa mimo iż nie jest już dziewica. To tak aby była jasnosc. Mam pytanie a mianowice , moja dziewczyna gdy jest podniecona jest strasznie mokra, dawniej to jej "nawilżenie" miewało różny zapach raz mało przyjemny a raz zwykly oczywiście podczas samej zabawy, jednak po wyjęciu palców tudzież ręki z jej okolicy intymnej gdy jej nawilżenie znajduje się na mej dłoni i ma stycznośc dłuższą z powietrzem na zewnątrz zapach zaczyna robić się nieprzyjemny. Czy to jest normalne u kobiet? czy tak powinno być iż ta substancja na dłoni przy kontakcie z powietrzem staje się mniej przyjemna w zapachu? Czy powinna iśc jednak do ginekologa? jesteśmy poczatkowi w tych sprawach więc wole spytać.

Odnośnik do komentarza

Każdy kontakt cieczy białowej/śluzu pochwy z powietrzem powoduje utlenianie i fermentację najczęściej drożdżową lub bakteryjną, stąd ten smród. Powinna zrobić wymaz z pochwy i antybiogram. Jeśli coś się wyhoduje, to z wynikiem koniecznie iść do ginekologa, on zastosuje adekwatne leczenie.
Rada: w aptece niech kupi sterylną wymazówkę, nią zbierze trochę śluzu z pochwy, zaniesie do laboratorium medycznego i poprosi o zrobienie posiewu i antybiogramu. Koszt kilkadziesiąt zł, zatem szkoda czasu na LPK.

Odnośnik do komentarza

Witaj a czy taki nie przyjemny zapach jest w każdy dzień ?

mam dużo znajomych które mają podobną sytuacje ..
ale tak sie dzieje tydzień przed okresem i tydzień po okresie .
wiec one już do tego przywykły i ich partnerzy .
ale jeśli tak sie dzieje w dzień w dzień podejrzewam że nie jest to normalne i powinna zgłosić sie do ginekologa.
Wiadomo że może być tak że rozwija sie coś związane z bakteriami , może być też związane że czesto choruje itd..
gdyby u mnie tak było w dzień w dzień udała bym sie do ginekologa . sa różne płukanki , które mogą pomóc . a jak nie to jakieś antybiotyki a najlepiej badania wymaz itd .
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość zapach a smród

zapach kojarzy się z czymś przyjemnym np zapach fiołków.
O czymś z okolic genitaliów nie można mówić o zapachu lecz o smrodzie.
Głupotą byłoby, wchodząc do świniarni powiedzieć: ach, ale tu pachmie.
Poprawnym stwierdzeniem byłoby: ach, jak tu śmierdzi.
Kto się z tym nie zgadza i ma inne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Gość Loverboy

Witam, Jest dużo opinii na ten temat. Ja osobiście tylko raz spotkałem się z osobą której zapach był po prostu odpychający. Nie była jej wina jeśli chodzi o pielęgnację ciała bo razem wzięliśmy prysznic, ale podczas podniecania się, jej zapach stawał się bardziej nieprzyjemny i odpychający. Odeszła przyjemność seksualna do Kochania się. Starałem się być bardzo zrozumiały i powiedziałem jej ze mam problem bo bardzo dawno nie bylem z kobietą. Nastepnie zapoznalem inną dziewczynę i byliśmy razem kilka lat. Mieliśmy wspaniały seks i bardzo ładnie, przyjemnie pachniała. Miałem wielką przyjemność ją jeść. Teraz mam inną dziewczynę i również pachnie i smakuje wspaniale.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...