Skocz do zawartości
Forum

Nieuzasadnione Obsesje


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze znowu, bo nie daje już sobie z tym rady. Chodze do psychologa już od kilku lat i nic z tego nie wynika. Mój problem jest następujący; popadam w obsesje. Niedawno poznalam chlopaka (duzo by opowiadac o tym) no koniec koncow on ze mnie zrezygnowal, wlasnie przez te obsesje. Był niedostepny a ja sie przed nim plaszczylam jak ostatnia szmata, odwalilo mi, stał sie moim celem. Umysł zaćmiony, istniał tylko on i bardzo go pragnelam. Teraz juz ochlonelam ale on powiedzial juz tym razem ostatecznie "dosyc!". Nie placze ale jest mi zle, ubolewam bardziej nad soba, bo to co sie dzialo teraz to nie jest moj pierwszy raz. Tak mam praktycznie od gimnazjum (juz wobec kilku sie tak zachowywalam) tak jest jak oni mnie zlewaja, a potem jeszcze bardziej mnie zlewaja bo zachowuje sie jak wariatka. Gdy to sie dzieje mnie nie ma, nad moim cialem przejmuje kontrole cos innego; jestem wtedy zaborcza i nie odpuszczam i nie widze wtedy problemu w moim zachowaniu. Gdy wszystko sie skonczy przychodza wyrzuty sumienia. Obwiniam siebie za to wszystko (bo to jest moja wina) czuje wscieklosc ze stracilam tego chlopaka i chyba tyle.

Odnośnik do komentarza

abandoned, rozumiem, że nieodwzajemniona miłość boli. Czujesz się odtrącona, nieważna, niezauważona. Starałaś się zwrócić na siebie uwagę chłopaka, ale nic z tego nie wyszło. Pamiętaj jednak, że do uczucia nie da się nikogo zmusić. Zauważ, że im bardziej się starałaś, narzucałaś wręcz chłopakowi, tym bardziej on się od Ciebie oddalał. Daj sobie czas na przeżycie tego odrzucenia i przestań się obwiniać. Po prostu wyciągnij wnioski na przyszłość i zastanów się, jakich błędów nie popełniać po raz drugi. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

A jak Ci idzie z koleżankami , z przyjaciólkami?

Wygląda na to jakbyś nie miala należytego poczucia wlasnej wartości i nie wierzyla, że ktoś, kto się Tobą zainteresowal nie musi Cie zaraz "przejrzeć" i uciekać daleko od Ciebie. Starasz się chyba niepotrzebnie zawlaszczyć drugą osobę. Uwierz, że jesteś ciekawą osobą i jeśli Tobą się interesuje ktoś, kto Ci się podoba, to też okazuj mu zainteresowanie, ale umiarkowane. Jako dziewczyna im jesteś bardziej tajemnicza tym bardziej jesteś interesująca. Jeśli można spędzać z Tobą milo i wesolo czas, to już to przyciąga do Ciebie pleć przeciwną. Nie ma co się plaszczyć przed chlopakami, bo oni takich dziewczyn nie cenią.

Ludzie ciągną do siebie bo inni są sympatyczni, rozumiejący, można z nimi ciekawie spędzić czas, podobają się nam fizycznie. Nie ma tu miejsca na żadne plaszczenie się.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...