Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kalinka11

Usuwanie tatuażu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam brzydki tatuaż na plecach, poza tym słyszałam że nie można robić rezonansu magnetycznego jak się ma czarny tatuaż. Chcę go usunąć - błędy młodości. Znacie jakąś dobrą klinikę w Warszawie? Słyszałam o Klinice Mariacki przy ul. KEN. Macie informacje na ich temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pantera01

Hej, usuwałam w klinice Mirackiego tatuaż, efekt jest bardzo dobry, lepszy niż nawet oczekiwałam, świetni specjaliści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam następny zabieg u nich za dwa tygodnie na tatuaż, jak na razie jestem po pierwszym i hmm, tatuaż wygląda gorzej niż normalnie, jest trochę rozmazany. no tak działa laser, trzeba rozbić stopniowo cały tusz, trochę to męczące. trzeba było nie robić głupot :P ale ogólnie nie boli aż tak bardzo jak się tego spodziewałam, mam nadzieję że jeszcze ze 3 zabiegi i koniec, całe szczęście nie jest specjalnie duży. z kolorowym jest trochę inaczej niż z czarnym, ale powiedzieli że nie będzie problemu, bo ten laser który posiadają działa na inne barwniki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piszka

no i jak z tym tatuażem? mam nadzieję ze lepiej, ja też się wybieram tam na usuwanie. trochę się naczytałam i wydaje mi się ze Miracki to dobre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika Komar

Ja akurat miałam usuwany tatuaż za pomocą lasera q-swich w CZS w Wawie. Żeby pozbyć się tatuażu o wielkości ok. 7cm x 6cm wystarczyła jedna wizyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia23x

Ja miałam brzydki tatuaż za uchem, na szczęście czarny wiec dosyć szybko się go pozbyłam. Zabiegi robiłam laserem w klinice dr legrand, miałam chyba 7 albo 8, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Urszula678

Tez usuwałam tatuaz w Legrandzie. Miałam taki brzydki na nodze, teraz praktycznie został tylko delikatny cień. Miałam chyba 5 zabiegów. Trochę boli zabieg, ale do wytrzymania. No i efekty całkiem dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwa tatuaże, niedawno miałam jeszcze trzy, ale na szczęście jednego, który był pomyłką udało mi się pozbyć. Wybrałam klinikę Neonia z Krakowa - zabieg był stosunkowo bezbolesny, ale najwazniejsze jest to, że skuteczny. Tutaj możecie więcej poczytać https://neonia.com.pl/problem/usuwanie-tatuazu/ naprawdę można się pozbyć tatuażu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariolanap

Jeżeli szukacie dobrej kliniki z Warszawy, to zdecydowanie Elite, usuwałam u nich tatuaż kilka miesięcy temu, zajęła się mną dr Ola Warszawik. Oni mają laser Discovery Pico on ponoć jest najskuteczniejszy, jeżeli chodzi o tatuaże. Ma większą moc od innych tego typu urządzeń, także potrafi usunąć praktycznie każdy rodzaj dziary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka5

Też jestem po usuwaniu tatuażu i mogę to potwierdzić Discovery Pico jest najsilniejszym laserem, z jego pomocą udało mi się pobyć bardzo dużego, kolorowego tatuażu na przedramieniu. Pamiętajcie, żeby zwracać uwagę nie tylko na kompetencje lekarza, ale na sprzęt, na jakim pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek2939221

Dlatego trzeba tatuaże robić w sprawdzonych miejscach gdzie ma się pewność, że tatuaż będzie wyglądał tak, jak chcieliśmy. Wtedy nie będzie potrzeby jego usuwania. Zobaczcie sobie to studio - https://www.skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-chorzow/ . U nich macie gwarancję, że będziecie zadowoleni z efektu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karokras

Ja usuwałem tatuaż na przedramieniu, miałem kilka zabiegów chyba 7 albo 8 i pozbyłem się problemu. Robiłem w klinice dr legrand.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madzison

BYłam w Clear Clinic, poradziłam się koleżanki z Poznania. Najlepiej wybierać sprawdzone salony. Ten jest na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulapedantulia

Tez usuwałam w klinice dr legrand mała gwiazdkę na dłoni. Efekty są super, został taki delikatny cień ale trzeba się porządnie przyjrzeć, żeby go zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gonia

A po co usuwać taki tatuaż jak można zrobić cover i cieszyć się nowym motywem 🙂 ? Ja tak zrobiłam i teraz jestem szczęśliwa, że nie zdecydowałam się na jego usunięcie na stałe. Tak czy siak potrzeba tu doświadczonego tatuatora, ja polecam tych z warszawskiego studia JAH LOVE TATTOO ( na ulicy Wilczej). Nie am dla nich rzeczy niemożliwych, na pewno coś fajnego Ci zaproponują. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra

Ja usuwałam spory tatuaż u dr Pabiańczyka w Krakowie i efekty są bardzo fajne. Mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinga45
W dniu 8.01.2019 o 21:07, Gość mariolanap napisał:

Jeżeli szukacie dobrej kliniki z Warszawy, to zdecydowanie Elite, usuwałam u nich tatuaż kilka miesięcy temu, zajęła się mną dr Ola Warszawik. Oni mają laser Discovery Pico on ponoć jest najskuteczniejszy, jeżeli chodzi o tatuaże. Ma większą moc od innych tego typu urządzeń, także potrafi usunąć praktycznie każdy rodzaj dziary.

Też usuwałam u nich tatuaż, tez discovery pico, rezultaty bardzo dobre, w końcu pozbyłam się niechcianej dziary, chociaż nie powiem, żeby zabieg byl przyjemny. Za głupote się płaci i cierpi,no cóż 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Myszka

Ahhh jakbym mogła cofnąć czas. Dajcie spokój z tatuażami. Ja tylko sobie oszpeciłam ciało. A tak to przynajmniej teraz mam szanse sie go pozbyć. A będę mieć zabieg laserowego usuwania tatuażu w klinice Elite w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...