Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób można pozbyć się tłuszczu?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat. Mam problem z brzuchem, a właściwie z tłuszczem który tam jest. Obecnie ważę 72 kg, ale jeszcze 3 tygodnie temu ważyłem 77 kg. Mam 1,81 m wzrostu. Jak mam się pozbyć tego tłuszczu? Dodam, że jestem osobą aktywną fizycznie. Jedynie w zimę nic nie robię, ale kiedy nadchodzą cieplejsze dni odrazy wsiadam na rower i jeżdżę przez cały wolny czas (w wakacje ok. 25 km na dzień). Myślę, że odżywiam się zdrowo bo jem owoce, a na kolacje się nie objadam. Co mi doradzicie na schudnięcie?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim wywal te owoce, w nich nie ma nic zdrowego. Katowanie cardio codziennie po godzine nie pozwoli ci spalić smalcu z brzucha. Nadmiar cardio powoduje wyrzut kortyzolu, kortyzol odchudza raczej ręce i nogi. Zamiast jeździć tempo 25km zmień to na trening interwałowy powiedzmy 10 sesji. Sprint rowerem 1,5 minuty i potem odpoczynek 1,5minut. Rób to co drugi dzień. Do tego dołóż trening na siłowni, wielostawy i duże ciężary zajres 5x 5-8 ruchów. Musisz uciąc węgle i jeść je tylko w okresie potreningowym w celu uzupełnienia glikogenu. Owoce odstaw bo one regenerują glikogen w wątrobie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...