Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego moja waga idzie w górę?


Gość dziudzix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziudzix

Witam, Od jakis 5miesięcy regularnie cwicze na silowni. 3-4 dni w tyg. Glownie biegam okolo godziny albo i wiecej. Chcialam zrzucic kilka kg.niestety moja waga zamiast spasc wzrosla o 3kg. Dodam,ze jem mniej o okreslonych godzinach, nie podjadam, nie jem slodyczy, itp Mierzylam sie ostatnio i mam mniej cm. w tali, biodrach i biuscie ale nie satysfakcjonuje mnie to na tyle, chcialabym po prostu wazyc mniej. Poza tym po kazdym jedzeniu czuje jakbym polknela pilke. Czesto mniewam zaparcia i wzdecia. Wolam o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza

Skoro zmniejszył Ci się obwód tali, bioder i biustu to znaczy, że ćwiczenia dieta przynosi skutek. Wzrost wagi może być spowodowany rozrostem tkanki mięśniowej, ponieważ tkanka mięśniowa jest cięższa niż tkanka tłuszczowa. Jeśli cierpisz na zaparcia oraz wzdęcia radzę spożywać więcej błonnika i pić więcej płynów. Źródłem błonnika są: owoce np morele, brzoskwinie, czarna porzeczka, daktyle czy figi, warzywa np bób, awokado,groszek zielony, brukselka, fasola, kasze, ciemne pieczywo oraz suszone owoce.
Na wzdęcia polecam zrezygnowanie z napoi gazowanych, kapusty, cebuli, grochu i innych potraw i produktów które działają gazotwórczo Jeśli Twoje dolegliwości będą się nasilać radzę zgłosić się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...