Skocz do zawartości
Forum

Żylaki - okropne nogi!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;( niestety moj problem jest taki, ze mam duzy problem z zylakami, smaruje je i w ogole, ale efektow za bardzo nie widac, chcialabym isc na zabieg, ale poki co nie mam czasu. Najgorsze jest to ze moja praca wymaga nienagannej aparycji. Stroj formalny, spodnica, buty na obcasie. Nogi tez sa jakas wizytowka. Niestety mam od jakis 2 lat zylaki i nie mam za bardzo sposobow na nie oprocz jakis masci i kremow. Jestem szczupla osoba i nie rozumiem dlaczego to mam ;/

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Jestem fanką pana Jerzego Zięby widziałam wszystkie Jego filmiki na you tube w jednym z nich poruszał problem żylaków, Jego zdaniem za żylaki odpowiada brak kolagenu, zaleca jedzenie rapek kurzych i nóżek świńskich :) ja nie jestem w stanie tego jeść więc wymyśliłam sobie kurację zastępczą, robię herbatkę owocową i rozpuszczam w niej żelatynę i piję taką galaretkę na ciepło. Może to nie to samo ale zawsze coś, robię to zapobiegawczo, żylaki mnie oszczędziły ale kolagen w organiźmie zawsze potrzebny. Wiem natomiast że żylaki po zabiegach się odbudowują więc uzupełnianie kolagenu tak czy siak jest wskazane, a z tego co pan Zięba mówił proces tworzenia się żylaków jest odwracalny, ale czy galaretki są w stanie go odwrócić czy nie trzeba większego poświęcenia?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Pisałam że się odbudowują, bo ludzie mają w diecie mało kolagenu i słabe żyły, ale pan Zięba jest zdania że dużą ilością kolagenu można samemu się wyleczyć. Chodziło mniej więcej to że dużo kolagenu w diecie spowoduje iż komórki które przecież co jakiś czas są wymieniane w naszym organizmie na nowe, są bogate w kolagen i co za tym idzie żyły będą mocniejsze i same żylaki znikną, ile to może trwać nie wiem ile kolagenu Ci brakuje trudno powiedzieć, ale warto spróbować bo operacja to moim zdaniem ostateczność bez gwarancji na wyleczenie.

Odnośnik do komentarza

czesc jesli poszukujecie kolagen to ja polecam kolagen morski ktory mozna kupic m. in. na herba-farm.pl (ja stamtad biore rozne ziolka). Jest on stosowany w diecie sportowcow i odbudowuje stawy i chrzastki. Pani u gory pisze o korzystnym dzialaniu na zylaki. Ten morski jest wysokiej jakosci, nawet moj tato stosuje to bo ma problem z kolanami i pomaga :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...