Skocz do zawartości
Forum

Strach i masturbacja


Gość Marvitimn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvitimn

Witam. Mam 15 lat i tak naprawdę mam spore objawy co do mojej przyszłości erotycznej. Zacznijmy od tego że ok. ok 12 lat po teraz się masturbuje, kiedyś było to rzadkie zjawisko ale od pewnego czasu od 14 lat zaczęło to w moje życie wstępować częściej. Masturbuje się prawie codziennie z niewielkimi przerwami, boje się że jestem od tego uzależniony :( - A ponad to boje się masturbować bo przez to podobno się uzależniam (Jak wcześniej wspomniałem) Ale i też zmniejsza się moja potencja... czy to prawda? Kiedyś często dostawałem erekcji o myśleniu o takich sprawach, a dzisiaj też w zasadzie tylko idzie to wolno... a po za tym moja erekcja jakby nie jest taka jak kiedyś... penis jest miększy trochę... Czy masturbacja ma groźne skutki w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Gość dla dziecka

~Marvitim
Proszę, niech ktoś odpowie :<
<br /> odp.:
~Jarek30 • wczoraj
tak, grożą Ci problemy w uzyskaniu orgazmu podczas seksu normalnego czyli z kobietą.
"Waleniem konia" wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, a w śliskiej i luźniejszej pochwie tego nie będzie, penis będzie "latał" jak w wiadrze wody, w związku z tym prawie zerowe tarcie nie wyzwoli orgazmu=wytrysku spermy.
Rada: zaprzestaj "bicia konia" i co raz/tydzień wyrabiaj nawyk delikatnego tarcia: na dłoń nalej kilka kropel KY, i dłonią niczym pochwą pocieraj delikatnie żołądź aż się spuścisz. Po ejakulacji umyj prącie i hartuj zimną wodą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...