Skocz do zawartości
Forum

Paniczny lęk przed szkołą


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 1 szkola panicznie boje sie do niej chodzic nie mam kolegow juz probowalem sie zaprzyjaznic i nic jestem w 6 boje sie wf niechce grac na wf w pilke nozna boje sie normalnie gram ale z nimi niechce oni na mnie krzycza 2-kocham moich rodzicow i zblizylem sie do nich i potrzebuje ich 3-chcialbym z nimi wiecej spedzac czasu tesknie nie umiem wytrzymac tata pracuje od 8 rano do 17 w tygodniun ok mama ma w czwartek do 2030 ale tak to miala by do 19 pomuszcie ze by pracowala krucej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o godziny pracy Twoich rodziców, to niestety, ale nie mamy na to wpływu. O tym decydują ich pracodawcy. Najprawdopodobniej Twoi rodzice tak długo pracują, ponieważ myślą o Tobie i chcą Ci zapewnić dobry byt. Jeśli chodzi natomiast o rzeczywistość szkolną, to zastanawiałeś się, co jest główną przyczyną lęku przed szkołą? Boisz się nauczycieli, sprawdzianów, klasówek, czy może tutaj bardziej chodzi o odtrącenie przez Twoich kolegów i koleżanki? Czy masz chociaż jedną osobę w klasie, z którą masz lepszy kontakt?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...