Skocz do zawartości
Forum

bol jader


Gość PoPrrostuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PoPrrostuJa

Od jakiegoś czasu zdarza mi się miewać ból jąder. Niewielki, prawie niewyczuwalny, ale jednak. Dodatkowo, nasieniowody są bardzo wrażliwe na dotyk. Niezależnie od tego, jak długo wstrzymuję się od seksu i masturbacji (a robię to często). Ból ten mnie zaczyna powoli niepokoić. Nie czuję żadnych guzów na jądrach, nie wydaje mi się też żeby były większe niż wcześniej. Mam jednak strasznie grube nasieniowody. Czuje też na nich guzki. Czy mam się czym martwić? A może inaczej: jak bardzo powinienem się tym martwić? Dodam jeszcze, że palę nałogowo od czasów nastoletnich (mam 30 lat). I przypomniało mi się ostatnio, że miałem w życiu (kilkanaście lat temu) dość poważny uraz jąder (kopnięcie), po którym przy samym wylocie cewki moczowej znalazłem zaschłą krew. Niewiele, maksymalnie dwie, trzy krople, ale jednak. Problem zbagatelizowałem, bo nigdy więcej już ani w moczu, ani nasieniu krwi nie było. Czy ból może być skutkiem tak dawnego urazu?

Odnośnik do komentarza

Na pewno radziłabym Ci pójść do lekarza. Takich rzeczy nie powinno się bagatelizować. Ból jąder może występować przy masturbacji niezakonczonej wytryskiem, ale samoistne bóle mogą wskazywać na coś poważniejszego. Bardziej niepokojące jest to, że masz pogrubione nasieniowody. Oczywiście nie ma co wpadać w panike, jednak warto przejść się do lekarza i załatwić te sprawę szybko i zapomnieć o bólu . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Maciuiś 57

zwiększ częstość masturbacji lub seksu z kobietą, to przećwiczysz układ moczowo-płciowy. Po ejakulacji do pojemnika sterylnego, daj spermę do badania w laboratorium medycznym. A do lekarza też pójdź, bo być może masz gruczolaka w sterczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...