Skocz do zawartości
Forum

Jak złożyć zyczenia i całować w policzek ?


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku będziemy mieli pierwsza klasową wigilie, z racji ze jesteśmy w pierwszej klasie lo. czego można życzyć nauczycielom, a czego kolegom z klasy. Nie chciałbym, żeby to było typu : dużo szcześcia pomyślności i spełnienia marzeń. Zeby potem nauczyciele nie pomyśleli, że szkoła średnia a życzenia jak u przedszkolaka. I drugie pytyanie, czy po złozeniu życzeń całować się w policzek z nauczycielkami ? W gimnazjum było tak, że panie do których szliśmy zawsze dawały nam całusa. Tutaj czułbym sie dziwnie jeśli miałbym calowac w policzek np. nauczycielkę matematyki która postawiła mi 2 na połrocze. Z drugiej strony żeby nie wypadło to sztywno same życzenia i nic więcej. jeśli całowac to raz , dwa czy trzy razy ?
jak jest u was ?

Odnośnik do komentarza

problem dla mnie poprostu bezsensowny.
Życzenia wigilijne to nie regułka do wyrecytowania. Mówisz co czujesz. Tak samo z całowaniem w policzek.
Ja naprzykład z kolegami z klasy poprostu podawaliśmy sobie ręce z dziewczynami całowanie w policzek dwarazu albo trzy to zależy od chwili.
A co do życzeń nauczycielce to poprostu jeż życz to co chcesz. Pomijaj tylko życzenia bardziej osobiste. Np. jeżeli nie wiesz czy ma dzieci to nie życz jej niczego na tej płaszczyźnie bo może nie mieć dzieci i tym podobne tematy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...