Skocz do zawartości
Forum

Co powinnam jeść, żeby schudnąć?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twoja sylwetka jest szczupła, a jedynie problematyczna partia ciała to uda lepszym rozwiązaniem niż dieta będą ćwiczenia. Dzięki ćwiczeniom uda Ci się wyszczuplić nogi. Ćwiczenia odchudzające na uda mogą dać efekty już po kilku tygodniach. Warunkiem jest systematyczne i dokładne ich wykonywanie. Jeśli chcesz uzyskać wymarzone efekty ćwicz trzy-cztery razy w tygodniu. Dzięki regularności mięśnie będą robić się twarde, a skóra jędrna. Ćwiczenia na uda są proste i nie wymagają dodatkowego sprzętu. Mogą być to przysiady, wypady w przód i w tył, przenoszenie nóg w klęku podpartym albo wznoszenie nóg. Oprócz uda ćwiczenia te będą działały na pośladki, które się uniosą i będą krągłe.

Odnośnik do komentarza

Wprowadzenie diety niekoniecznie jest ograniczeniem jedzenia ! Nie patrzcie na kg, spojrzcie na obwody. Jak zobaczylam jaka wage podalas to raczej jestem zdania ze jestes osoba szczupla i nie powinnas sie odchudzac. Wprowadzajac diete pamietaj o 5 posilkach, nie zapomnij cwiczyc i nie patrzyc na wage. Problemem piszesz ze jest partia nog, zacznij biegac ! Moje nogi i lydki staly sie dzieki temu twarde, szczuple i mega zgrabne... bardzo duzo osob zazdroscilo mi tego jak sie one prezentuja. Nie sa jak "patyki", ale maja swoj typowo kobiecy ksztalt ! Tego Ci zycze, jesli masz jakiejs pytania pisz pv :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...