Skocz do zawartości
Forum

Problem małych piersi u 17-latki


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Większość moich kolezanek ma juz dość duze piersi a ja mam nadal małe smutas.gif Boje sie ze juz mi bardziej nie urosną a jak tak to minimalnie.. Wcześniej mi to nie przeszkadzało bo uwazałam ze majac 15 lat nie mam sie co martwić ale teraz mam 17 i one nadal są małe... czy mam udać się do lekarza ? co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to sprawdź czy masz dobrze dobrany stanik, poczytaj o braffitingu. Poza tym wielkość i kształt biustu zależą od genetyki (zobacz jakie biusty mają twoje ciocie, mama), ilości i rozkładu tkanki tłuszczowej oraz od hormonów, których stosunek zmienia się w ciągu życia. Zatem spokojnie, w ciągu najbliższych kilku lat jeszcze z pewnością twój biust się zmieni dopóki obierze "swój" kształt, a potem jeszcze zmieni się w ciąży i po ciąży. Także głowa do góry. :)

Odnośnik do komentarza

Doskonale wiadomo, że każda kobieta ma inny rozmiar. W większości piersi składają się z tkanki tłuszczowej. Szczupłe dziewczyny zazwyczaj mają małe piersi. Jesteś w takim wieku, że jest jeszcze szansa, że hormony zadziałają i Twój biust się powiększy. Trzeba czekać i nic na to nie poradzisz. Nawet jeśli etap rozwoju Twojego biustu jest już zakończony to nie ma co się smucić. Dziewczyny z małym biustem mają lepiej. Łatwiej dobrać im ubrania, nie muszą obawiać się obwisłych piersi na starość, mogą bez problemów spać na brzuchu i nie mają w związku z tym problemów z obciążeniem kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...