Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co do niego czuję..


Gość agusiowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat, właśnie od niedawna chodzę do nowej szkoły- liceum. Poznałam tam bardzo sympatycznego chłopaka. W stosunku do mnie jest miły, uprzejmy a przede wszystkim szczery . Staj na głowie żeby mi dogodzić, zabiera mnie do kawiarni, czekoladki kupuje, zaprasza do siebie, obiady gotuje, zawsze służy pomocą. Wydaje się wprost idealny tylko dużo dziewczyn z mojej szkoły mówi mi abym go olała bo to babiarz np. z jedną jest w związku z drugą kręci a z trzecią sypia :/ co prawda ciężko mi w to wierzyć ale prawdo podobnie to prawda lecz tego na 100% nie wiem.
Pewnego dnia oznajmił mi że chce abym była tylko jego, oczywiście się zgodziłam. Jesteśmy razem od tygodnia a ja nie wiem co do niego czuję, on oczekuje cały czas ode mnie odpowiedzi na pytanie jaka jest na prawdę relacja między nami a ja tylko milczę..
Gdy jestem z nim sam na sam to jestem na prawdę szczęśliwa, gdy jestem bez nie go to odczuwam samotność i ciągle o nim myślę natomiast w szkole tak jak by się go wstydzę, unikam go i nie chce z nim rozmawiać. Nie wiem sama czemu tak robię :o Widzę że przez moje zachowanie sprawiam mu przykrość . Nie mam pojęcia co robić...

Odnośnik do komentarza

Uwierzyłaś koleżankom, że ma chłopak wady i boisz się, co otoczenie powie, jeśli będziecie się afiszowac razem. Nigdy nie będziesz wiedziala, czy koleżanki może same chcialyby zainteresowania tego kolegi i na wszelki wypadek Cie chciały zniechęcić. Kolegę trzeba poznawać powoli, ale chyba nie tak, że tylko w określonych sytuacjach się kumplujecie a w innych się nie znacie. Czy w znajomość warto inwestować czas i swoją uwagę to już sama musisz ocenić.

Odnośnik do komentarza

Podoba ci się chłopak, ale tak do końca nie jesteś jego pewna.
I masz rację, bo to za krótka znajomość, aby w pełni mu zaufać.
Powiedz mu, że ci się podoba, ale nie chcesz się tak afiszować, chcesz zachować trochę prywatności tyczącej waszego związku, stąd w szkole zachowujesz pewien dystans.
Chcesz poznawać nowych ludzi, nawiązywać nowe znajomości, to dobrze. Nie pozwól, by cię ograniczał, by zamknął cię w klatce. Każdy człowiek potrzebuje trochę swobody, trochę przestrzeni tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Masz dopiero 16 lat.Jesteś na etapie poznawania ludzi.I tak pozostań bo to okres poznawania i nauki.Podoba Ci się chłopak ,poznajesz go, lubisz przebywać w jego towarzystwie to wszystko wydaje się pozytywne i to możesz mu powiedzieć.Miłość może przyjść za jakiś czas.
W szkole masz dystans bo boisz się ,że sprawdzi się to co koleżanki Ci naopowiadały.Może tak być ale nie musi.Jesteście młodzi i jeszcze chyba nie można powiedzieć czy znajomość przetrwa i zamieni się w miłość a potem w poważny związek.Bardziej często takie związki w młodym wieku się kończą.Dlatego podchodź do tej znajomości spokojnie, nie zaniedbuj nauki, dobrze też mieć fajnego kolegę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...