Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna senność


Gość Macflygs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Macflygs

Mam 14 lat, po przespaniu nocy jest dobrze na 3-4h potem znowu powraca senność. W czaszce czuje mocne ciśnienie. W szkole prawie padam na ławkę. W domu muszę spać co 2-3h żeby czuć się dobrze na max 2h. Choroba trwa 9 miesięcy. Jestem w wieku dojrzewania. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysieek

witam mam następujący problem caly dzień jestem śpiący bez życia na nic nie mam siły podejrzewałem cukrzyce ale to nie to . Szczerze jestem w kropce nie wiem co z tym zrobić proszę o pomoc każda się przyda .

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat witam leczy się od dwunastego września dwut leczy się od dwunastego września dwutysięcznego dwunastego roku na nerwice jednakże nie wiem cz mój problem jest spowodowane braniem leków moje objawy to nadmierna senność leki zawroty głowy oszołomienie otępienie jakie powinienem zrobić badania gdzie się udać najlepiej lat to przedtem leczyć się swojeg prz przestałem leczyć us us mojego lekarza ponieważ jest on pediatra inaczej psychiatria dzieci młodzieży biorę lek setaloft 25 mg wszystkie objaw wszystkie objawy wrócą proszę przekazać na proszę przekazać na dole, co mam dalej robić proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Wysypiam się, a mimo to siadam w pracy przy biurku i zasypiam, mam *zrywy* gdy głowa już opada lub gdy ktoś nadchodzi... Nie mogę uczytać jednej książki, gdyż maksymalnie przeczytam trzy strony i głowa leci w dół. Za kierownicą też to się zdarza w środku dnia gdy droga monotonna :(
Ktoś wie, czego to są objawy?

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem Ola chciałabym się dowiedzieć co może powodować u mnie tak ogromną senność. Mianowicie przez ostatnie kilka dni czuje się strasznie rozbita nie mam energii, chodzę rozkojarzona i nie mogę się na niczym skupić. Wciąż chce mi się spać, a chodzę do łóżka o wczesnych godzinach, i w ciągu dnia muszę się kłaść by nie stracić równowagi. Cały czas mam jakby napompowaną głowę ale nie czuję bólu do tego mam wrażenie jak bym zaraz miała zapaść w śpiączkę. Ciągle z tym walczę by do tego nie doszło, nie wiem co robić ciśnienie mam 125/86. Najgorsze są te zawroty głowy w czasie chodzenia i nie mogę zebrać myśli bo jestem totalnie rozkojarzona od czasu do czasu drętwieją mi kończyny zwłaszcza w okolicach łydek i prawej ręki. Jadam regularnie warzywa, mięso i pijam wodę morfologie robiłam rok temu i wszystko w normie. Śpię po 8-9 godzin jednak nadal czuje się wyczerpana zwłaszcza popołudniu i muszę z 1-2 godzinki się zdrzemnąć. Teraz jednak objawy się nasiliły i jestem skarnie zmęczona do tego doszedł lęk przed śpiączką :( nie mogę normalnie czytać, uczyć się, a nawet przygotowanie obiadu sprawia mi trudność. Zupełnie jak bym straciła połowę mózgu :( Proszę o rady... z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Witam od jakiegoś czasu mam pewien problem, byłam u lekarza, zrobiłam badania ale nikt nie potrafi mi pomóc. Co jakiś czas mam napady senności, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Napady te trwają około tygodnia . Zdarzają się raz na jeden/dwa miesiące. Brak koncentracji, niechęć do życia. Co można na to poradzić? Co to może być?

Odnośnik do komentarza

częstą przyczyną jest autoimmunologicznaa choroba, trzeba zrobić badania na anty TPO .
TSH bywa w normie ale antyciała zwalczające hormony są ponad normę i ten brak hormonów tarczycy powoduje ciągłe zmęczenie, napady senności, zawroty w głowie .
Dopiero po 5 latach takich objawów trafiłam na lekarza, który wpadł na pomysł zbadania antyciał p.hormonom tarczycy .A tarczyca super zdrowa. Trzeba naciskac na taakie badania.

Odnośnik do komentarza
Gość ronni5511

Witam
Od wtorku dzieje się ze mną coś niedobrego , zauważyłem ,że po rozpoczęciu pracy( ok 7:30 ) do godzin południowych łapie mnie straszna senność , lekkie zawroty łowy . Pierwsze skojarzenie to cukrzyca , ale nie jestem do końca pewien . Mam dość duży apetyt , nie chce mi się pić , choć czasem mam uczucie jak by śliny było zbyt mało , wczoraj [rzez cały dzień kręciło mi się w głowie a w nocy przysnąłem przed telewizorem a gdy się obudziłem czułem ,że jest mi niedobrze , nogi zrobiły się takie miękkie i zacząłem się trząść . Położyłem się do łóżka i nie mogłem zasnąć przez jakąś godzinę gdyż przy każdym zasypianiu budziłem się lekko wystraszony z dziwnym uczuciem słabości i nudnościami . Dzisiaj wstałem , jest nawet ok , ale zobaczymy jak zacznę pracę . Wczoraj dopadł mnie również ból w okolicy krzyżowej ( coś jak korzonki ) od dłuższego stania , ale przeszedł i dzisiaj nic nie czuć .
Robiłem badanie krwi 3 mies temu i wyszedł podwyższony ( ponad 5 ) , ale jadłem ok 23 a badanie było robione o 8 , więc może to podwyższyło wynik , gdyż na kolejnym badaniu ( po południu w dzień dostania wyniku ) wszystko było w normie , wręcz idealni .
Proszę o jakieś sugestie co to może za diabelstwo :)

Odnośnik do komentarza
Gość ronni5511

Witam
Do lekarza idę w poniedziałek na badania , ale chyba wiem co mi dolega :)
Rozmawiałem wczoraj ze znajomą i dowiedziałem się , że miała bardzo podobne objawy , jak się okazało - nerwica .
Po rozmowie jak ręką doją zniknęły zawroty głowy , marznące dłonie i stopy , nie było tych dziwnych ataków podczas zasypiania , dzisiaj jest prawie ,że normalnie ponieważ jak o tym myślę to zaczyna mi się lekko kręcić w głowie hehe .
Zobaczymy co mi lekarz powie w pon. i podzielę się wiadomościami .

Odnośnik do komentarza
Gość ronni5511

Witam
Zrobiłem wszystkie badania , morfologia , cukier , cholesterol wyszły bdb . , ale w zeszły czwartek około godziny 22 ( dokładnie taki sam dzień i godziny jak ostatnio hehe ) po wstaniu od komputrea czułem ,ze kręci mi się w głowie , po ok 20 min już była karuzela , zmierzyłem ciśnienie i wyszło 158/132/60 , ledwo zasnąłem , bo cały czas miałem uczucie wirowania , na drugi dzień tak samo , szczególnie mocno się kręciło jak przekręciłem głowę w lewo .
Mam podejrzenie ,ze to może być od kręgosłupa robiłem prześwietlenie w zeszłym roku i dostałem skierowanie na rehabilitacje ( w kwietniu ) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...