Skocz do zawartości
Forum

Samookaleczanie i myśli samobójcze


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 12 lat. W wieku 11 lat zaczęłam się samookaleczać. Doszły do tego głosy krytykujace to co robię, rzeczy które widzę, a tak na prawdę ich nie ma i myśli samobójcze. Boję porozmawiać się o tym z rodzicami oraz w szkole nie mam psychologa. Boję się rozmawiać z kim kolwiek. Mój brat mnie cały czas wyzywa, a tata mówi, że nic nie umiem. Nie chcę już żyć, nikt mnie potrzebuje..

Odnośnik do komentarza

kochana musisz rozmawiać z rodzicami to podstawa okaleczanie zostanie ci na całe zycie ...pewnie masz problem z ktorm sobie nie radzisz...jestem mamą 16 letniej córki która w szkole jest szykanowana ale rozmawia ze mną....a dla bólu nie warto sie okaleczać chcesz ...masz ból wew wylej go na zewnatrz a nie na sobie-pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Jeśli nie masz możliwości porozmawiania z psychologiem w szkole, bo nie ma u Was takiego stanowiska, to proponuję skierować swoje kroki do Centrum Interwencji Kryzysowej albo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Obie placówki organizują darmową pomoc psychologiczną. Zachęcam też z całego serca do rozmowy z rodzicami. Zdaję sobie sprawę, że się boisz przyznać do swoich słabości, ale rodzice na pewno postarają Ci się pomóc. Zrzucisz z siebie ciężar swoich problemów i trosk. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...