Skocz do zawartości
Forum

ciaza?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj piescilam sie z moim chlopakiem, gdy doszedl za pomoca mojej reki.. Reke wytarlam w chusteczke nawilzajaca dla niemowlat. Przez przypadek ta sama chusteczka wytarlam krocze. Reke wycieralam ok minuty, spermy nie bylo duzo. Po zorientowaniu sie poszlam do lazienki w celu przemycia krocza pod ciepla woda. Mam dni plodne jutro powinna byc owulacja tak wypada z kalendarzyka. Boli mnie podbrzusze, a raczej mam takie pojedyncze klocia. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, litości, poczytaj w necie wygoloowyjąc" ciąża", bo robisz z siebie cielątko tylko do "rżnięcia" & bicia komuś konia. Zapamiętaj: plemniki w drogach rodnych żyją tylko 24h, na powietrzu bardzo krótko.
Po dostaniu się plemników do pochwy, czyli po wytrysku w pochwie, wędrują na spotkanie z jajeczkiem i zapłodnienie następuje w jajowodzie. Po 72h zapłodnione jajeczko spływa w dół i zagnieżdża się w macicy. wtedy to rozpoczyna się ciąża.
Wygoogluj w necie "fizjologię seksu", MOŻE SIĘ CZEGOŚ WRESZCIE NAUCZYSZ I NIE BĘDZIESZ RŻNĄĆ GŁUPA. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość cd Asia21

ból ciążowy, nabrzmiałe cycki może rozpocząć sie po 72h a nie kilkunastu, kumasz cielątko?
Do 72h możesz na wszelki wpadek zastosować RU486 -pigułkę awaryjną, zresztą skonsultuj to z ginekologiem, sama nie decyduj.

Odnośnik do komentarza

~Asia21 wez Ty dziewczyno sie ogarnij i troche grzeczniej! Pytanie mam. Chcialam normalnej odpowiedzi jak masz jakies problemy emocjonalne to sie zglos do psychologa, a nie wyzywasz sie na forum CIELATKO. Najwidoczniej Ciebie za malo rzna skoro taka nerwowa jestes :)) chodzilo mi glownie o to czy moze dojsc do zaplodnienia jesli wytarlam sie chusteczka,a nie piszesz gdzie plemniki wedruja. Jak nie umiesz odpowiedziec na pytanie to nie odpowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Gość do Belmusiowej

Mam dni plodne jutro powinna byc owulacja tak wypada z kalendarzyka. Boli mnie podbrzusze, a raczej mam takie pojedyncze klocia. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze? Prosze o szybka odpowiedz
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Tak, powyższe dane wskazują, że jesteś w ciąży, zatem szykuj 2 tys zł na skrobankę, lub zapisz się na 500zł by mieć kasę na mleko i wózek. Poza tym wal do szkoły, bo ciemnota Ci paruje z czubka pustej głowy.
Mając dopiero 18 lat, może jeszcze czegoś się nauczysz. Asia

Odnośnik do komentarza
Gość plemniki

~plemniki
Alexandram09
~Asia 21
Plemniki po ejakulacji żyją w kobiecie do 3 dni.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Zaraz sprawdzę, ale chyba się mylisz

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Masz rację:
A jeśli plemniki nie spotkają na swojej drodze komórki jajowej? Nie poddają się. Jeżeli wylądowały w pochwie, gdzie jest im ciepło, miło i przytulnie, a przede wszystkim odpowiednio wilgotno - przyczajają się. Mogą przetrwać w organizmie kobiety od 2 do nawet 5 dni. Dlatego jeżeli chcemy uniknąć ciąży trzeba powstrzymać się od stosunków już na kilka dni przed owulacją, a

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztuka-kochania/jak-dlugo-zyje-plemnik_39673.html

Odnośnik do komentarza

Asia21 szkoda ze Ciebie nie wyskrobali, jedna debike mniej. Nie licza sie pieniadze, spytalam bo mialam watpliwosci czy jest taka mozliwosc zeby zajsc w ciaze. Gdyby byla okej, jestem w stanie wychowac dziecko, kochac je i dac mu wszystko. Zamiast interesowac sie moja szkola, zainteresuj sie swoimi problemami emocjonalnymi. Dziekuje Aleksandam09 za odpowiedz :)
Odpowiedź: dalem dupy na dyskotece.....
Nikt Cie nie pytal o Twoje zainteresowania :)))))

Odnośnik do komentarza

cd. seks tantryczny opanowany przez mężczyznę, daje suchy orgazm, czyli bez ejakulacji!!! Poleć go swojemu chłopakowi a nie będziesz miała doczynienia z plemnikami, w dodatku jeśli też wytrenujesz pozbycia się wytrysku żeńskiego/lubricatio, to orgazm będziesz miała nieziemski.
Dziwne, że Seks tantryczny przed tysiącami laty wymyślili Chińczycy, a sami mnożą się jak króliki!!!!!
Notabene, seks tantryczny, to kapitalna zdrowa antykoncepcja, i zdrowy seks, bez uraty masy i energii.

Odnośnik do komentarza

belmusiowa18
Aleksandam09 czy jesli krocze zostalo przemyte dalej plemniki zyja? Wiem, ze na powietrzu umieraja ale czy od razu? Zaciekawil mnie ten temat

odp.:
jeśli plemniki siedzą już w pochwie, to samo przemycie krocza nic nie da!!! Zaraz po stosunku może je usunąć jedynie irygacja( przepłukanie pochwy specjalnym do irygacji roztworem) Urządzenie nazywa się irygator, można go kupić w każdej aptece; roztwór do irygacji też

Odnośnik do komentarza

belmusiowa18
Dodam ze podcierajac sie nie wsadzalam sobie paluchow ani nic tylko delikatnie sie podtarlam

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
zamiast się dręczyć, trzeba było wziąć RU486; dostałabyć natychmiast miesiączkę i "wszystko" by wypłynęło z krwią, albo nie doszłoby do zapłodnienia.
Widzisz droga Belmusiowa, szkoła by Ci się jednak przydała. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...