Skocz do zawartości
Forum

zbyt mokra pochwa


Gość oliwia18

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za te rozsądne słowa a z osiąganiem orgazmu problemów nie mam. Wręcz przeciwnie. Pomimo, że z powodu dużej ilości śluzu słabo czuję penis, to podniecam się i dochodzę szybko - szczególnie poprzez pieszczenie łechtaczki i piersi. Wystarcza mi kilka minut . Zdarza się , że mam kilka orgazmów w krótkich odstępach czasu jeden po drugim. [/quote]
prosze cie bardzo ....masz odpowiedz dlaczego masz tak mokro w kroku, glowna przyczyna to twoj temperament , wrazliwosc miejsc erogennych , mloda jestes ,brakuje ci rowniez regularnego sexu, nie kazda kobieta ma orgazm przez pieszczenie piersi , ty masz , i to kilka , jezeli tak masz naprawde to jestes super kobieta

Odnośnik do komentarza

~rurka96
~oliwia18
Dla mnie jest to poważny problem i napisałam o nim licząc na pomoc i rozsądne komentarze. Za takie dziękuję i proszę jeszcze coś napisać, jak ktoś ma jakieś sensowne pomysły. Bardzo mi przykro z powodu durnych wpisów. Nie wiem, co wam złego zrobiłam, że robicie sobie jaja.

rurka96
Mój chłopak jest moim pierwszym partnerem i nie mam dużego doświadczenia. Jego penis jest bardzo duży i dosyć gruby ale ja mam tyle tego śluzu, że się we mnie ślizga.
Nigdy nie jeszcze nie uprawiałam seksu analnego . Mój partner proponował mi to ale się boję że będzie bolało no i się brzydzę ... może kiedyś się zdecyduję.

Oliwka ! Tak sobie pomyślałam, że dlaczego uważasz, że twoja pochwa jest"zbyt mokra". Może ona wcale nie jest taka mokra tylko takie jest twoje subiektywne odczucie. A po drugie, to jest jeszcze taki problem, że to że słabo czujecie się z chłopakiem w czasie stosunku może też niestety wynikać z tego, że twoja pochwa jest obszerna i stąd wrażenie luzu. Zdarza się to z różnych powodów.
Ja myślę, że powinnaś ze swoim problemem skonsultować się z ginekologiem.
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

Odnośnik do komentarza

To zawsze przy sobie miej jakieś chusteczki higieniczne i często się podcieraj. Z wiekiem będziesz mieć tego śluzu coraz mniej . Podczas owulacji też występuje więcej śluzu. Po prostu nie ma na to lekarstwa taka jest twoja uroda. Z wiekiem Ci to minie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno! Ciesz się z tego! Ja dałbym wszystko żeby moja ślubna tak miała. muszę się nieźle napocić żeby to osiągnąć a możesz mi wierzyć jestem prawdziwym mężczyzną nie tylko we własnej opinii. jak w trakcie małżeństwa parę lat poszalejesz sytuacja się unormuje. A facetowi powiedz że TO NA JEGO WIDOK tak masz i dopiero będzie wniebowzięty! To co w twojej opinii jest porażką teraz przekujesz w sukces. Dopiero zacznie za Tobą szaleć!

Odnośnik do komentarza

Witam Pani Dr.
Uprzejmie proszę o poradę,pomoc-od lat żyję w ascezie-niemożność znalezienia odpowiedniej kobiety w małym miasteczku,nie bywam na imprezach,itp-nie znoszę tego,nie mam poza tym już przyjaciół w grajdole. Muszę onanizować się co jakiś czas,w zasadzie codziennie 1-2 razy. Jaka inna możliwość?? Do agencji nie pójdę,jedynie internet pomocą, filmy,zdjęcia. Czy to przy znalezieniu w końcu partnerki może powodować zaburzenia w normalnym stosunku? Miałem swego czasu kobiety,dziewczyny,ale nie miałem w zasadzie stosunku pełnego-tak wyszło. Kara jakaś!Tyle lat braku kobiety i dochodów stałych w tym kraju spowodowało nerwicę, lekką depresję,lęki.Idzie lepsze-znając języki ,wyjazd wreszcie do pracy. Może nie za późno...
Dziękuję. 48lat.

Odnośnik do komentarza

Aster21
Dziewczyno! Ciesz się z tego! Ja dałbym wszystko żeby moja ślubna tak miała. muszę się nieźle napocić żeby to osiągnąć a możesz mi wierzyć jestem prawdziwym mężczyzną nie tylko we własnej opinii. jak w trakcie małżeństwa parę lat poszalejesz sytuacja się unormuje. A facetowi powiedz że TO NA JEGO WIDOK tak masz i dopiero będzie wniebowzięty! To co w twojej opinii jest porażką teraz przekujesz w sukces. Dopiero zacznie za Tobą szaleć!

Dziękuję za świetną podpowiedź. Faktycznie tak mu powiem. :D

Odnośnik do komentarza

kris66
Witam Pani Dr.
Uprzejmie proszę o poradę,pomoc-od lat żyję w ascezie-niemożność znalezienia odpowiedniej kobiety w małym miasteczku,nie bywam na imprezach,itp-nie znoszę tego,nie mam poza tym już przyjaciół w grajdole. Muszę onanizować się co jakiś czas,w zasadzie codziennie 1-2 razy. Jaka inna możliwość?? Do agencji nie pójdę,jedynie internet pomocą, filmy,zdjęcia. Czy to przy znalezieniu w końcu partnerki może powodować zaburzenia w normalnym stosunku? Miałem swego czasu kobiety,dziewczyny,ale nie miałem w zasadzie stosunku pełnego-tak wyszło. Kara jakaś!Tyle lat braku kobiety i dochodów stałych w tym kraju spowodowało nerwicę, lekką depresję,lęki.Idzie lepsze-znając języki ,wyjazd wreszcie do pracy. Może nie za późno...
Dziękuję. 48lat.

Kris66 ! Czy ty na pewno chciałeś zmieścić swoją wypowiedź w wątku o mokrej pochwie ? Coś mi się nie wydaje ? Może sobie zjedz czekoladę albo paczkę rodzynek, to ci się podniesie poziom endorfin . Wtedy poprawi ci się humor a także poziom koncentracji :)

Odnośnik do komentarza

Jedna z moich partnerek tak miała. Spróbujcie pozycji z twoimi nogami na jego barkach-wtedy pochwa robi się krótsza a tarcie zwiększa. Albo od tyłu z mocno wypiętą twoją pupą. Albo w bożej pozycji ściskaj uda, wtedy jest większe tarcie na łechtaczkę i penisa. Można też pomyśleć o zwężeniu wejścia do pochwy poprzez założenie szwu. To prosty zabieg, podobny stosuje się po prawie każdym porodzie w Polsce (po nacięciu). Wtedy oboje będziecie mieć silniejsze doznania, zwłaszcza twój partner.

Odnośnik do komentarza

Oliwio..... Jestem zdziwiony Twoim zmartwieniem... Ale to przez to że jesteś młoda... I bardziej wrażliwa... W sensie zmartwień i w sferze podniecenia.. Z tego co odpisałaś sądzę że jesteś wyjątkowa w pozytywnym znaczeniu, wyjątkowa lecz nie unikatowa... Miałem w swoim życiu 10 partnerek seksualnych i dwie z nich miały bardzo,, mokro" jedna miała 23 a druga 29lat i urodziła dwójkę dzieci... Fakt było ciężko dojść... Ale pewnie przez to ze krótko się znaliśmy,w jednym i drugim przypadku i był to efekt stresu... U mnie... Ale bardzo miło wspominam te zbliżenia.... A kiedy przeczytałem Twoje słodkie zwierzenie... To muszę się przyznać że sam zrobiłem się trochę mokry bo nic tak nie podnieca faceta jak mokra cipka!! Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...