Skocz do zawartości
Forum

Niejednoznaczny wynik testu ciążowego


Gość martyna125

Rekomendowane odpowiedzi

miałam ores koncem lutego a poczatkiem marca .i mamteraz taki problem bo nie pojawia mi sie okres robiłam testy ciążow za 4 i dwa wyszły negatywnie a dwa pozytywnie z tym że bardzo bola mnie jajniki a najbardzej ten po prawej juz od dłużeszgo czasu i teraz niewiem co mam myslec

Odnośnik do komentarza
Gość ew...17

Witam, kochałam się bez zabezpieczenia kilka razy i do końca w dni płodne. Test ciążowy zrobiłam 9 dni po stosunku. Wyszedł wynik negatywny. Dodam, że okres mam regularnyi przed stosunkiem miałam 24 marca. Następny okres dostałam 19 kwietnia więc wykluczyłam ciążę zupełnie. Jednak ten okres miałam nie 3-4 dni ale ok. 9dni. Do tego bolało mnie podbrzusze więc dla pewności zrobiłam kolejny test który wykazał wynik pozytywny. Po tygodniu zrobiłam kolejny test i ten wykazał tym razem wynik negatywny. Po dwóch dniach kolejny test również wykazał wynik negatywny. Dlaczego test zrobiony po okresie wykazał, że jestem w ciąży?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, wykonalam dzis dwa test jeden zaraz z porannego testu (wynik pozytywny), a nastepny z drugiego moczu i tu wyszedl wynik negatywny. jak mam to odczytywac skoro jeden pokazuje pozytywny a drugi negtywny ?? dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość anonimekkkk

21.03 był robiony test, wykazał ciąże, druga kreska była słabsza ale była. dziś również został wykonany test i nie wykazał ciąży. czy wcześniejszy test mógł sie pomylić? dodam że jutro powinnam mieć miesiączke.

Odnośnik do komentarza
Gość mamakluseczki

co do testów z krwi- jestem zywym przykladem tego ze bedac w ciazy test z krwi nie wykryl mojej ciazy- robilam test po miesiaczce ok 2 tygodni nic nie wykryl. jakis czas pozniej poszłam do lekarza bo zle sie czulam okazalo sie ze jestem w 9 tyg ciazy. jak ufac to tylko USG w dobrym gabinecie

Odnośnik do komentarza

Witam,
zrobiłam test ciążowy 14 dni po stosunku i stwierdziłam że wyszedł negatywny i ogólnie dużo czytałam i to chyba za wcześnie na test. Przed chwilą sprzątając w pokoju zauważyłam na teście ledwo widoczną kreskę którą widać pod światło jak się dobrze przyjrzeć. Czy ktoś tak miał i co to oznaczało? Jutro chciałam iść na betę żeby w 100% wykluczyc ciąże.. a chciałam iść mimo "negatywnego" testu bo mam bóle w podbrzuszu jakby jajniki częściej prawy, czasem lewy... Nie jest to jakieś bolesne tylko takie skurcze, łaskotanie, sama nie wiem... i przemęczona jestem... I myślałam że trzeba iść do gina oprócz tego bo może coś złego się dzieje... torbiel albo coś...
Czy beta 18 dni po stosunku prawdę mi powie?
Fotki testu na koniec (na zdjęciu widać jeszcze słabiej niż w rzeczywistości):

monthly_2014_08/test-ciazowy-14-dni-po-stosunku_1859.jpg

monthly_2014_08/test-ciazowy-14-dni-po-stosunku_1860.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanko odnośnie ciąży w zeszły czwartek robiłam test Beta hcg z krwi który wyszedł negatywnie, 3 dni temu powinnam mieć okres jednak go nie dostałam dziś na teście z moczu wyszła delikatna 2 kreska czy jestem w ciązy a test z krwi się pomylił ? Dodam że bolą mnie okropnie piersi z zewnętrznej strony tak samo jak za pierwszą ciążą którą poroniłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...