Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ladyxxx

Bezpodstawny stres

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aneta51

Muszę powiedzieć, że mi pomógł dobry terapeuta. Wiem co było przyczyna nadmiernego stresu i co mogę robić, kiedy dopadają mnie stany depresyjne. Przez dwa miesiące brałam Debutir, żeby wyleczyć nadwrażliwość jelit. Zaczęłam uprawiać sport i regularnie biegam, to mnie bardzo odpręża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qwwq

To prawda dobry terapeuta i ogólnie terapia to jest to, co najlepiej pomaga. Dlatego ja byłam w Gabinecie Terapii dla Zdrowia MOTYLEK w Bydgoszczy https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie. Tam lecza medycyną naturalną, nieinwazyjnie, ale to naprawdę działa i pomaga, ja już się nie stresuję, jest mi niesamowicie lżej, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina8921111

Niestety ze stresem to różnie bywa i nie każdy jest w stanie go uniknąć, ale trzeba coś robić, aby przez to nie nabawić się żadnych problemów zdrowotnych. Zerknijcie sobie może na stronę https://www.splendor.com.pl/nie-stresuj-sie/ aby sprawdzić, czy są dla Was sposoby, które pomogą w walce z naszym nieprzyjacielem, czyli stresem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Esti

Stres moze narobic wielu szkód w organizmie takich jak Wypadanie włosów, jadłowtręt, problemy ze snem, osłabienie, bóle głowy, bóle brzucha, problemy z żołądkiem, duszności, bóle praktycznie całego ciała, spowodowane byciem cały czas spiętym, mdłości, drgawki, częstsze ataki paniki, bolesne i nieregularne miesiączki.

Dobrze jest go ograniczac na co dzien bo moze bardzo szkodzić naszemu organizmowi. 

Radzę zapoznac sie z takim suplementem diety jak Ashwagandha - w ofercie ma go Aura Herbals. Zioła nie mają skutków ubocznych a przyjmowane regularnie

ograniczają stres

uspokajaja

ułatwiają zasypianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...