Skocz do zawartości
Forum

jak sobie poradzić


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z chłopakiem 3 lata, właśnie ze mną zerwał na dobre. Przez ten cały czas dużo razy mieliśmy rozstania. W grudniu odkryłam ze romansuje z innymi dziewczynami wiec wtedy oklamalam go ze jestem w ciąży. Ale wrócilismy do siebie. Byliśmy razem aż do października. tylko ze przez ten czas gdy się klocilismy wszystko zwalal na mnie obrażal, poniżal wzywał. Tylko ze ja jestem w stanie wybaczyć mu wszystko nie mogę przestać o nim myśleć..ciągle Coś do niego wypisuje i pragnę z nim kontaktu.czuje wewnętrzne rozdarcie.proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli będziesz nalegała żeby wrócił do Ciebie i być może wróci to nie będzie miał do Ciebie żadnego szacunku przeciez już nie ma bo napisałas. Wie że jesteś w stanie mu wszystko wybaczyć i będzie to wykorzystywał. Takiego chcesz związku? Będzie oklamywal zdradzał a Ty będziesz za nim latać. Nie pakuj się w taki związek. Cierpisz boli Cię to ale wyplaczesz swoje i nastana lepsze dni. Wiem jak rozstanie boli bo sama przez to przechodziłam. Nie pozwalająszczesliw żeby jakikolwiek mężczyzna Cię tak traktował bo nie będziesz szczesliwa

Odnośnik do komentarza

Znam to uczucie. W jednej chwili mówisz dość niech spada potem wracają te dobre chwilę szkoda Ci go ale walcz z tym. On tylko będzie wykorzystywał Twoja słabość do niego. Długo byś i tak nie była szczęśliwa. Widzialabys jak mężowie Twoich koleżanek są dobrzy w stosunku do swoich żon a jak on Ciebie tak traktuje. My kobiety jesteśmy słabsza plcia. Postaraj się może nawiązać znajomość z jakimś innym chlopakiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...