Skocz do zawartości
Forum

Bóle głowy


Gość Nela6215

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i od ponad tygodnia dzien w dzień boli mnie głowa... nie mam gorączki (przez 2dni miałam tylko 37 stopni ) glowa boli praktycznie od samego rana a wieczorem coraz bardziej sie nasila. Tabletki przeciwbolowe nie bardzo pomagaja. Czuje pulsowanie glowy i boli mnie w skroniach chociaż bol promieniuje po calej głowie. Mimo to ze nie mam goraczki moja głowa jest bardzo rozpalona. Bylam u lekarza i mialam robione badania krwi . Wyniki dobre. Z zatokami tez wszystko w porządku. Moja koleżanka tez miala jakies bole głowy i okazalo sie ze miala problemy ze wzrokiem. Ale ja nigdy nie mialam z tym problemów. Myslalam juz tez nad borelioza z tego co wyczytalam w internecie objawy podobne... ale nie oszukujac sie mamy juz listopad a ja wcześniej niezauważyłam nigdzie kleszcza. Juz nie wiem czego sie lapac. I boje się ze to cos powaznego... lekarz dal mi skierowanie do neurologa. I mam nadzieje ze w końcu dojdziemy do tego co mi jest. Poza tym jestem słaba, drazni mnie swiatlo i praktycznie bardzo szybko chce mi sie spac. Czy to moze byc cos powaznego? :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...