Skocz do zawartości
Forum

nie mam szans brzydka


Gość zalamanaznow

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ci współczuję.. Mam podobnie. Tylko że nie mam ani urody, ani inteligencji ani charakteru.. taka zamknięta w sobie nieśmiała ciota która boi się wszystkiego i wszystkich.. w szkole słabo mi idzie.. szczerze chętnie bym się z tobą zaprzyjaźniła wiem jak to jest być odtrąconym.. ale przez własną rodzinę to już przesada :<

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet podrywacz xD

Jesteś dla mnie wyzwaniem. Chciałbym doprowadzić Cię do takiego stanu, że uznasz iż Jesteś piękna. Tak bardzo pragnę zabrać na zakupy, nauczyć dbać o siebie, makijażem Tuszować niedoskonałości Twojej twarzy i nauczyć ładnie ubierać. Skąd Jesteś Agato?

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi że masz sznase na szczęśliwe życie i wygląd absolutnie nie ma nic wspólnego z tym jak potoczy się Twoje życie i mówi Ci to piękna dziewczyna . Jakkolwiek to brzmi wiem że jestem ładna a nawet śliczna i do tego bardzo nieszczęśliwa ! Może mam ładna twarz , natura mnie hojnie obdarzyla, skończyłam studia ale to wcale a wcale nie zagwarantowalo mi szczęścia . Mam 28 lat , po 5 latach związku i wspólnym mieszkaniu rzucił mnie chłopak , pracuje za grosze i musiałam spowrotem wprowadzić się do mamy . Moja uroda nic nie pomogła i nieszczęście przyszło . A moje dużo brzydsze koleżanki są szczęśliwe, mają super facetów i cudowne dzieci . Także Twoje szczęście nie ma nic wspólnego z Twoją urodą . Dbaj o siebie o wygląd i wnętrze a na pewno spotkasz ludzi którzy to docenią. Z tego co widzę jesteś jeszcze bardzo młoda więc otaczają Cię niedojrzali ludzie z czasem się to zmieni . Dojrzejecie . Jestem pewna że kiedyś odnajdziesz swoje szczęście tylko musisz zaakceptować siebie . Jak ludzie widzą osobę pewną siebie z pasją to intuicyjnie ich do nich ciągnie . Daj sobie czas :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...