Skocz do zawartości
Forum

Stulejka


tost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 14 lat. Ostatnio z tego co wyczytałem wynika, że mam stulejkę. Tylko kiedy mój członek jest w stanie erekcji nie mogę ściągnąć skóry nawet do połowy. W stanie spoczynku do połowy. Kiedy jest po wodą to prawie cały żołądź i tu nasuwa się pytanie - czy jeśli pod wodą ściągnę skórę całkowicie odsłaniając żołądź, a potem dostane erekcji to może pęknąć mi skóra? Drugie pytanie: kiedy odsłaniam żołędzia widzę zaczerwienienie dookoła cewki, a przy dotyku boli. Widzę też takie małe białe kropki. I ostatnie, czy to zaczerwienienie można leczyć zwykłym płynem antybakteryjnym do ochrony intymnej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Tak może Ci popękać napletek jeśli go zdejmiesz i dostaniesz erekcji, ponieważ Twoja "skóra" nie jest przystosowana jeszcze do takiego rozciągnięcia i rzeczywiście może się zdarzyć,że popęka.
Odnośnie zaczerwienienia. To mogą być urazy napletka ponieważ musisz go wyćwiczyć, i mogło się zdarzyć,że napletek jest popękany, to nic innego tylko bakterie, powinno minąć szybko a jeśli nie to skontaktuj się z lekarzem, on powinien dać Ci odpowiedź czemu tak się dzieje. Ja tylko bazuje na Twojej wypowiedzi. Jeśli możesz to pokaż jakieś zdjęcie tego zaczerwienienia, wtedy łatwiej będzie odpowiedzieć . Możesz myć miejsca intymne zwykłym żelem pod prysznic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

z tymi krostkami wal do dermatologa, sam nie bierz się za leczenie, bo to może być jakaś choroba skóry a nawet weneryczna.
Jeśli idzie o stulejkę i jej profilaktykę, to: smarujesz dłoń KY , kilka kropek lejesz na widoczną część żołądzi ,
z poślizgiem ściągasz całkowicie napletek i walisz konia aż do wtrysku. Zabieg powtarzasz 3 x dziennie,. aż wyrobisz nawyk odkrytej żołądzi. Na noc ściągasz skórkę. Gdyby Ci się śniła goła dupa, to jedź z ruchaniem do końca i spuść się. Najw2yżej mama wypierze pidżamę, a przyjemność ogromna. Po każdej ejakulacji myjesz żołądź w wodzie ciepłej z mydłem, po umyciu hartujesz całe genitalia zimną wodą, suszysz żołądź i smarujesz główkę kremem do twarzy.

Odnośnik do komentarza

tost
Jacek21, wiesz nie miewam takich snów, ale dzięki za poradę. Do rzeczy, zaczerwienienie występuje tylko w okolicach cewki moczowej, sprawdzałem dotykając dalej i nie boli. Co to może być?

odp.:zrób badanie moczy na posiew i wymaz z cewki moczowej też na posiew i dodatkowo antybiogram. Jeżeli coś wyhodują, to wal z wynikami do dowolnego lekarza a najlepiej seksuolożki i urolożki po adekwatny antybiotyk. Tylko uważaj podaczs badania prze ładną kobietę na wytysk, byś nie musiał prać jej fartucha.

Odnośnik do komentarza

czy podczas walenia konia i wytrysku odczuwasz jakieś swędzenie & ból?
Z reguły stany zapalne śluzówki są na tle bakteryjnym i swędzą. Spróbuj metodę dziadka: zrób roztwór: azulan + woda letnia i mocz zołądź w tym roztworze. Po wysuszeniu główki, posmaruj ją dowolnym kremem nawilżającym do twarzy. Notabene, ów roztwór ma działanie anyzapalne i kojące.Radziłbym jednak iść do lekarki.

Odnośnik do komentarza

dzieciaku, żołędź to owoc dębu, a nie
:główka" penisa!!! Końcową część penisa nazywa się żołądź.
Tak czy siak wal konia z użyciem lubrykanta i całą dłonią niczym pochwą, po wytrysku umyj, hartuj i smaruj a pozbędziesz się kłopotów z jakimś tam zaczerwienieniem ujścia cewki moczowej. Jak dorośniesz i urośnie Ci siurek do 16cm, to obejrzyj się za jakąś dupą, pamiętając o antykoncepcji, boś za dziecinny na ojca.

Odnośnik do komentarza
Gość do maruderów

nie róbcie z siebie debili i nie zakładajcie wielu takich samych tematów pt. Stulejka. No chyba, że chcecie pokazać wszystkim swoje siurki.
Zrozumcie wreszcie, że prawdziwa stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzi, wynikła z zaniedbań higienicznych. Prawdziwa stulejka w życiu nie przeszkadza, nie boli; problem jedynie z seksem, gdyż otępia bodće dotykowe i nie można się spuścić. Jedyne rozwiązanie, to operacja polegająca na chirurgicznym usunięciu przyrośniętego napletka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...