Skocz do zawartości
Forum

Odejscie wrac z dzieckiem od meza i powrot do Polski


Gość Goscgosc7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Pewnie nie jedna kobieta szukala tu pomocy i miala podobny problem do mojego. Otoz jestem ze swoim mezrm od 2 lat od pol roku jestesmy małżeństwem. Mamy prawie roczna coreczke. Bardzo czesto dochodzi miedzy nami do klotni z mojej strony jak i z jego. Mieszkamy obecnie w Niemczech
On pracuje od pon do soboty od rans do 19 nie faz i oozniek wraca. Wiem ze chce zeby nam niczego nie brakowalo ale non stop mamy malo poeniedzy. Naszej niuni niczego nie brakuje ja to chodze jak szmaciara ubrana bo nie mam kasy zeby ibrac sie jak normalna kobieta isc na zakupy bo zawsze jest inny wudatek auto lub cos innego. Maz tego nie. Rozumie i woiera mi ze onxsoe stara jak moze i ze mu orzukro ze ja jedtem niezadowolona ale tak nie jest. J7z nie wirm co mam robic jak x nim gadac. Potrafimh sie poklocic nawet o glupia zabawke dla dziecka ze mi sie podoba a jemu nie. Dzisiejsza klotnoa jednak przebila wszystko. Maz oznajmił mi ze zrobi wszystko zebym nie mogla wrocic do Polski z nasza córeczka. Powiedzial ze jak bedzie mogl znajdzie i zaplaci ludziom zeby zeznawali na jego korzysc... to nie pierwszy raz jak mi tak powiedzial w klotni. Nie jestem ani cpunka ani alkoholiczka staram sie jak najlepiej zajmowac ske dzieckiem ale.mam dosc. Chce odejsc wrocic do Polski. Nie widze juz dla nas orzyszlosci. Nic nas nie laczy procz dziecka. Nie ogladamy wspólnie filmow nie wychodzimy nigdzie nawet nie potrafimy rozmawiac. O zlsprawach lozkowych nie wspomne. Nie wiem co robic od czego zacząć. Nie chce angazowac rodziny qni znajomych tutaj w pomoc zeby on nie mial satysfakcji. Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza

Bez angażowania rodziny się nie da,skoro nie widzisz szans dla waszego związku,przyjedź do kraju do rodziców z dzieckiem,może separacja pozytywnie wpłynie na wasze małżeństwo,
jeśli nie,założysz sprawę, najpierw o alimenty,później rozwodową,nie bierz sobie do głowy co mąż mówi na temat dziecka ,on Cię próbuje zastraszyć.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...