Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę odczytać poczty


słonecznik81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordehai i Ciarahy

Ale czemu od razu podszywanie się:-)
A może jest zupełnie inaczej niż komukolwiek mogłoby się wydawać:-)
Zresztą. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, czy wypowiadam się jako facet, czy jako kobieta.

Odnośnik do komentarza

rafik poprzez powiązanie mojego maila i poczty tego portalu, wiem,ze się odezwaleś, ale niestety ponad miesiąc żyję w swiadomości, że jak na tym portalu wchodzę na swoją pocztę ,to zawsze moge przeczytać grzeczny komunikat "Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie poźniej."
Tak, że tylko w mailowej poczcie przeczytalam początek zdania, treści wypowiedzi nie znam i pewnie nie poznam.

Inne osoby, którym chcialo się odezwać do mnie indywidualnie, też tutaj przepraszam- nie odpowiadam, bo nie wiem co były uprzejme do mnie odpisać, ponadto jak u mnie nie działa portalowa pocztą, to za jej pomocą nie mogę ludzi przeprosić tylko odpowiadając publicznie.

Odnośnik do komentarza

kikunia55,nie wiem czy dobrze zrozumiałam , do Ciebie dochodzą maile z początkiem treści wiadomości,czy tylko możesz odczytać w poczcie/czacie? Bo do mnie raz dochodzą maile z całą treścią, raz w ogóle i myślałam,że tylko ja tak mam,bo do niektórych ponoć każde wiadomości z treścią dochodzą w mailu,to chociaż mogą przeczytać i odpisać.
Ale napisać z kopertki do kogoś chyba możesz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Właśnie jak na maila coś przyjdzie to wiem, że do mnie napisano, ale już odpowiedzieć się nie da- nie wiem tylko czy czytam cała wypowiedz, czy fragment- jak klikam link. to cytowany komunikacik.

Natomiast na poczcie portalowej za pomocą kopertki tez się dopatrzyłam, że karolina 92115 coś do mnie pisała, ale tam to już tylko początek zdania po lewej stronie jest widoczny, więcej nic. Odpowiedzieć się nie da, bo komunikacik.

Dzrzewiej jak mi ta poczta działała, to tylko misz- masz byl z kolejnością liścików, pierwsze się pojawialy a ostatnie na które byś chciala odpowiedzieć nie za bardzo i jak nie pamiętałaś co ktoś Ci ostatnio pisał, lub co Ty mu odpisałaś, to też czułaś się niekomfortowo. Złościlam się, to pewnie w nagrodę teraz zawsze mam komunikacik.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

U mnie już działa :D. Się zastanawiałam czy pisać bo ostatnim razem jak wyraziłam swój aplauz to bodajże 2 tygodnie nie minęły jak się popierniczyło kompletnie jednak może co niektórzy skorzystają z tego :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...