Skocz do zawartości
Forum

Mam problem i nie wiem co zrobić związany ze szkoła.


licealista

Rekomendowane odpowiedzi

Od września jestem w 1 liceum. Szkoła jest dośc blisko mnie, poziom ma b. dobry. Najlepsze liceum w powiecie.
Problemem jest to, że dostałem 1 z biologii i 1 z fizyki. Zupełnie nie wiem jak mam powiedzieć o tym rodzicom. W gim, czasami dostawałałem 1 ale głównie z matematyki.
Z biologii dostałem 1 poniewąz nie byłem wstanie się nauczyć, uczyłem sie z innego przedmiotu. Akurat nauczycielka mnie spytała i dostaklem jeden wagi 3. Nie wiem czy mam się zgłosic sam do odpowiedzi, czy czekać na kartkówkę. Rodzice będą krzyczeli ze uczę sie ciągle a dostaje 1. natomaist z fizyki. kartkówka była wagi3 i do niej też zbytnio się nie przyłożyłem, dostałem 1 Mam zamiar powiedzieć ze z fizyki dostałem niedostateczny, ale z biologii nie mogę . bedzie ze mną źle . Z matematyki mam już kilka dop i ndst , mimo ze chodze na korki. Dodam ze np. z historii, wosu , polskiego angielskiego jestem dobry.

Co sądzicie , powiedzieć o 1 z fizyki, a z biologii nie ? Rodzice czasami zaglądaja w dziennik elektroniczny . Może problem polega na nie właściwym uczeiu sie ? Późno chodze spać ok1 w nocy, a wstaję po 6 rano , a po przyjściu ze szkoły śpię 1 godzinę.

Odnośnik do komentarza

Ja opowiadałam o stopniach tylko wtedy, gdy się zapytali.
Zauważyłam jednak, że gdy intensywnie myślałam, by się nie pytali, to natychmiast padało pytanie.

Za mało śpisz, nie masz czasu na odpoczynek, pewnie dla tego masz kłopoty, mimo że się uczysz.
Powinieneś robić przerwy na spacer, bieganie lub rower. Wyjść na powietrze, trochę się zmęczyć, zadbać o kondycję fizyczną.
Umysł dużo lepiej wtedy przyswaja, szybciej się wtedy uczysz. To jest bardzo ważne, umysł też musi odpocząć.
Więcej też powinieneś spać. Kładź się najpóźniej o 11-ej a zobaczysz jak te zmiany pozytywnie na ciebie wpłyną.
Jesteś przemęczony, zmień coś w swoim życiu, bo tak jak teraz, to będzie coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Zluzuj majty. Współczuję Ci, ze rodzice nie ufaja Ci tylko zakładają ten dziennik elektroniczny. Głowa do góry. Pała w tak dobrym liceum to itak dobrze. A oceny z przedmiotów które nie bedziesz zdawał na maturze to dostaniesz fajne w 3.klasie jak ladnie poprosisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...