Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie u 20-latki


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry mAM 20 lat 160 wzrostu waze 59.600 chce shudnac z brzucha czy jak bende wazyc 50 to bende niemiala brzucha rano jem sniadanie obiad potem i o 1730 owoce i warzywa duzo pije i codzienie ide po obiedzie na pol godziny na specer rub rower w piatek tylko 2balody a sobota tylko 2 batony pije w soboty tylko 2 szklanki koli raz na tydzien bardzo prosze o odwowiedz dziekuje i miedzy posilkami jem owoce nektsrynki czy brzoskwinie banany nie i winogona bo tucza nadwagi niemam

Odnośnik do komentarza

według mnie potrzeba ci więcej ruchu. wiadomo, jesienne pogody nie sprzyjają spacerom, ale może to dobry moment na zapisanie się na zajęcia fitness? poza tym pomyśl o swojej diecie? czy jest zbilansowana? czy jesz regularnie? czy się wysypiasz? wybieraj produkty wartościowe - ekologiczne warzywa od rolnika, mięsa od sprawdzonego producenta (np. Kiszeczki) i powinno być dobrze! powodzenia

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie to ciężki proces, trzeba dużo ćwiczyć i ograniczać jedzenie ja dodatkowo stosowałam tabletki Foreverslim, jest to suplement diety. Hamuje chęć jedzenia ale i pomaga w rozbijaniu tkanki tłuszczowej na całym ciele. Można spróbować i zobaczyć jak działa na Ciebie.

Odnośnik do komentarza

jakie dwa batony? jaka kola? jezu dziewczyno… jedz w miare normalnie, ogranicz smieciowe jedzenie, policz ile kalorii dziennie potrzebujesz i jedz troche mniej niz by z tych obliczen wynikalo, wtedy sie chudnie. cheat day mozesz robic ale nie co weekend ;) dieta to polowa sukcesu, powinnas jeszcze pocwiczyc. bieganie jest spoko, osobiscie polecam orbitrek albo rowerek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...