Skocz do zawartości
Forum

Co się ze mną dzieje :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ogromny problem z dnia na dzień a przynajmniej mi się tak wydaje, zacząłem mieć objawy czegoś co mnie męczy i przez co nie mogę spać po nocach, mam jakieś kołatanie serca, częstoskurcze, arytmie, 50 razy dziennie mierze puls ciśnieniomierzem, jest mi słabo, czuję się że coś we mnie pulsuje a potem nagle przechodzi i ciało się uspokaja, (nawet na ekg w aVR i aVL mam takie jakby mini wibracje i nie wiem co to jest migotanie ?) boje się że umrę, wiem że to wygląda jak nerwica ale boje się że przez to mi stanie serce, nie wiem co robić dostałem beta blocker Concor Cor 2.5 mg ale w nocy puls miałem po tym 40 i okropne szumy w uszach przez co jeszcze bardziej się denerwowałem że mi tak zwalnia i zmniejszyłem dawkę o połowę czyli teraz biorę pół tabletki na cały dzień zamiast całej, kupiłem Pulsoksymetr i na tej lini co pokazuje rytm serca ( tak jak EKG) czasami pokazuje dłuższa przerwę tak jakby mi serce zamierało co zresztą odczuwam w postaci takiego jakby wewnętrznego skurczu, mam biegunki i byłem nawet przez to w szpitalu, możliwe że to nie nerwica tylko przez rower bo siedziałem w domu przed kompem a jak kupiłem rower to po 50 km zacząłem trzaskać ? na ulicy sprawdzam puls na ręku na szyi, czy ja zwariowałem czy serio jest coś ze mną nie tak :(

monthly_2015_09/co-sie-ze-mna-dzieje_3308.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jeśli masz obawy dotyczące Twojego serca (arytmia, częstoskurcze itp.), powinieneś udać się do kardiologa i zrobić specjalistyczne badania. Obawiam się jednak, że Twoje nieswoiste objawy (ze strony układu krwionośnego, oddechowego czy pokarmowego) świadczą o zaburzeniach nerwicowych. W pierwszej kolejności zrób niezbędne badania. Jeśli one wykluczą choroby somatyczne, wówczas powinieneś skonsultować się z psychiatrą - tym bardziej, że dolegliwościom towarzyszy lęk o własne zdrowie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...